Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home OLIGOKATECHEZA NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ - BIERZMOWANIE 2016

NIECH ZSTĄPI DUCH TWÓJ - BIERZMOWANIE 2016

Email Drukuj PDF

W dniu 9 maja 2016 r. 10 uczniów naszej szkoły otrzymało z rąk J.E. Księdza Biskupa Leszka Leszkiewicza dary Ducha Świętego.

Do bierzmowania przystąpili uczniowie:  Monika Bartkowicz, Gabriel Fryz, Dawid Kliś, Przemysław Kupiec,  Mateusz Kwiatek, Bernadetta Różańska, Klaudia Stec, Patrycja Studzińska, Joanna Urban, Aneta Wołowiec. Młodzież do przyjęcia sakramentu została przygotowana przez p. M.Hajduk i ks. Huberta Komoniewskiego. Podziękowania należą się również ks. Pawłowi Brzykowi, który również uczestniczył w formacji i przygotowaniu uczniów.

 

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk