Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home OLIGOKATECHEZA II SZKOLNY KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II

II SZKOLNY KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II

Email Drukuj PDF

W dniach od 7 do 8 kwietnia  2016 r. odbył się na terenie naszej placówki II Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II . Konkurs został przeprowadzony w związku z 11 rocznicą śmierci tego Świętego . Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Gimnazjum rozwiązywali test z zakresu wiedzy o życiu i pontyfikacie Wielkiego Papieża Świętego Jana Pawła II .

Nagrodzeni Uczniowie:  I miejsce:  Przemysław Kupiec, II miejsce: Jagoda Jakubek, III miejsce: Krzysztof Knot. Organizator: M.Hajduk

 

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk