Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home OLIGOKATECHEZA KONKURS PLASTYCZNY " JAN PAWEŁ II RYCERZ NIEPOKALANEJ"

KONKURS PLASTYCZNY " JAN PAWEŁ II RYCERZ NIEPOKALANEJ"

Email Drukuj PDF

Na przełomie października i listopada 2015 roku w Naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pod hasłem " Jan Paweł II Rycerz  Niepokalanej ".

Celem konkursu było wzbudzenie zainteresowania osobą Świętego Jana Pawła II oraz rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży.  Organizatorami konkursu były: p.M.Hajduk i K.Watoła. Wszystkie prace zostały przesłane na Wojewódzki Konkurs Plastyczny dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej organizowany przez SOSW w Leżajsku i Stowarzyszenie "Nie dzieli nas nic" w tymże mieście.

 

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk