Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home OLIGOKATECHEZA MSZA ŚWIĘTA - ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2015/2016

MSZA ŚWIĘTA - ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO I KATECHETYCZNEGO 2015/2016

Email Drukuj PDF

11 września 2015 roku uczniowie, rodzice oraz nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 2015/2016 w kościele p.w. Matki Bożej Anielskiej w Dębicy.

Oprawę liturgiczną przygotowała p. Małgorzata Hajduk, w modlitwie śpiewem pomagała p. Magdalena Szerszeń. Mszę świętą odprawił nasz nowy opiekun ks. Hubert Komoniewski.  Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, ks. Hubertowi, katechetom, a szczególnie dzieciom i młodzieży, życzymy, aby ten nowy rok szkolny i katechetyczny obfitował w potrzebne łaski i Dary Ducha Św.

 

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk