Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home AKTUALNOŚCI Wszystkie artykuły XVII PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORŁEK - 30 STYCZNIA 2020 R.

XVII PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORŁEK - 30 STYCZNIA 2020 R.

Email Drukuj PDF

Już po raz XVII uczniowie naszej placówki wystąpili w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Wzięli w nim udział prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły. Na scenie mieli możliwość wystąpić soliści i zespoły klasowe. Z mikrofonem lub instrumentem muzycznym w ręku, chętnie prezentowali się uczestnicy z dysfunkcjami ruchowymi czy też trudnościami w mówieniu. Każdy z występujących odniósł wielki sukces - pokonał swoją tremę i niepełnosprawność.

Przez chwilę czuł się artystą, na którego patrzyła cała zgromadzona publiczność. Wszyscy uczestnicy przeglądu zostali nagrodzeni brawami oraz pięknymi nagrodami, które wywoływały uśmiech na twarzach. Organizatorzy przeglądu to p. Anna Chęciek, p. Monika Król-Moździerz, p. Anna Jurkiewicz, p. Andrzej Gruszecki i p. Jadwiga Parys. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za pomoc dla p. Marty Reguły i Barbary Kołodziej. Dziękujemy sponsorom: p. Ireneuszowi Kierpiec - firma Zoot, p. Danucie Michalskiej, p. Agnieszce Szymaszek i p. Marcinowi Danych - akcja "One toy one smile".

 

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk