Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

0
1
2
3
4
5
6
Home NASZE OSIĄGNIĘCIA artystyczne VI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ"

VI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "MOJE SPOTKANIA Z PRZYRODĄ"

Email Drukuj PDF

Dnia 26 listopada 2019r. w Starostwie Powiatowym w Dębicy odbyło się rozstrzygnięcie konkursu "Moje spotkania z przyrodą". W tym roku laureatami konkursu zostali uczniowie naszej szkoły. II miejsce w kategorii klas młodszych szkół podstawowych zdobył Dominik Ziomek, również II miejsce w kategorii klas starszych szkół podstawowych otrzymała Monika Erazmus. Ponadto wyróżniono prace: Patrycji Świątek, Mateusza Kontrabeckiego i Sylwii Wojtuły.

Gratulacje i dyplomy wręczył Starosta Powiatu Dębickiego.Jury wybrało zwycięzców spośród autorów kilkudziesięciu prac plastycznych i fotograficznych nadesłanych przez uczniów szkół powiatu dębickiego. Artystyczne zmagania zorganizował Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Dębicy. Nagrody dla laureatów i wyróżnionych osób zostały ufundowane przez firmę KRONOSPAN HPL sp. z o.o. w Pustkowie-Osiedlu. Serdecznie gratulujemy!

Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk