Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6
Home AKTUALNOŚCI Wszystkie artykuły WITAMY NOWYCH UCZNIÓW

WITAMY NOWYCH UCZNIÓW

Email Drukuj PDF

W przedostatni czwartek października, społeczność naszej szkoły miała przyjemność uroczyście powitać nowych uczniów, którzy od tego roku szkolnego zaczęli uczęszczać do naszej placówki. Oficjalna część rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Marty Biłas, która powitała nowych podopiecznych oraz ich rodziców.

Zgromadzonych na uroczystości powitała również przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, a następnie dzieci i młodzież uraczyli publiczność artystycznymi doznaniami - były wiersze, tańce, wykonania wokalne oraz przedstawienie. W tym dniu nie zabrakło śmiechu, radości i wzruszeń. Po części artystycznej nowi uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami zostali zaproszenie przez Panią Dyrektor na poczęstunek, podczas którego mogli swobodnie porozmawiać i bliżej się poznać. Nie zabrakło też tego, czego nasi podopieczni oczekiwali najbardziej, czyli zabawy tanecznej, podczas której mogli wzajemnie spędzić czas tańcząc, śpiewając i ciesząc się ze swojej obecności. Składamy serdeczne podziękowania rodzicom i wszystkim nauczycielom, którzy przyczynili się do uświetnienia tego dnia. Nowym uczniom życzymy zaś, by każdy dzień spędzony w naszej placówce był pełen nowych doświadczeń - zarówno tych edukacyjnych jaki i społecznych, sukcesów na każdym polu oraz nowych przyjaźni. Witamy w gronie naszych uczniów!

 

 

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk