Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

Home AKTUALNOŚCI Wszystkie artykuły DZIEŃ NAUCZYCIELA 2019

DZIEŃ NAUCZYCIELA 2019

Email Drukuj PDF

14 października 2019 roku uczciliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Marty Biłas, która przywitała zaproszonych gości: nauczycieli, pracowników szkoły, nauczycieli - emerytów oraz uczniów. Pani Dyrektor wręczyła nagrody wyróżnionym nauczycielom, pracownikom administracji oraz obsługi i podziękowała wszystkim za trud i wkład pracy w wychowanie i kształcenie młodych pokoleń. Życzyła również zdrowia, wytrwałości i zaangażowania na kolejne lata. W części artystycznej uczniowie w humorystyczny sposób przedstawili życie szkolne ze swojej perspektywy. Wzbudzili w ten sposób uśmiech i radość na twarzach widowni. Były wiersze, piosenki i krótkie scenki, w których zaprezentowane zostały talenty i umiejętności uczniów.

Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk