Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

Home ZAJĘCIA PRAKTYCZNE POZA SZKOŁĄ PRAKTYKI WSPOMAGAJĄCE W HURTOWNI PEPEL

PRAKTYKI WSPOMAGAJĄCE W HURTOWNI PEPEL

Email Drukuj PDF

Dnia 11 czerwca uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy z klas II/III PB i II/III PC wzięli udział w zajęciach poza terenem szkoły z zakresu prac biurowych oraz uprawy roślin. Uczestnicy praktyk poznali zasady funkcjonowania hurtowni z artykułami szkolnymi, opakowaniami i dekoracjami. Obejrzeli wyposażenie biura i magazynów hurtowni. Zapoznali się z narzędziami wykorzystywanymi do obsługi hurtowni i sklepów z artykułami papierniczymi. Pracowali z użyciem metkownicy, umieszczali cenę na artykułach przeznaczonych do sprzedaży, gotowe artykuły układali w kartonach. Rozładowali towar i ułożyli go w magazynie. Mieli również okazję zapoznać się z gatunkami roślin w ogrodzie otaczającym hurtownię. Wykonali drobne prace pielęgnacyjne. Uczniowie w ramach zajęć w szkole przygotowali podziękowania dla właścicieli firmy za miłe przyjęcie oraz umożliwienie im wzięcia udziału w praktykach wspomagających i wręczyli je na pożegnanie. Opiekunami uczniów w czasie praktyki były panie: Anna Chęciek i Monika Król-Moździerz. Pragniemy złożyć serdeczne podziękowania państwu Szulom i pani Agnieszce Łabie - właścicielom Hurtowni PEPEL w Dębicy.

Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk