Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6

VII WOJEWÓDZKI FESTIWAL LOGOPEDYCZNY W RZESZOWIE

Email Drukuj PDF

12 października 2017r uczniowie: Tomasz Mądro i Hubert Stachnik uczestniczyli w VII Wojewódzkim Festiwalu Logopedycznym "Powiedz - Namaluj" - "Wiersze z głoską R" w Rzeszowie. Obydwaj otrzymali wyróżnienia i piękne nagrody. Uczniów do występu przygotowała pani Karina Lewtak i pani Ewelina Gibek.

 

OBCHODY ROCZNICY NAPAŚCI NIEMIEC I ZSSR NA POLSKĘ

Email Drukuj PDF

Dnia 29 września 2017r. w naszej szkole miały miejsce obchody kolejnej już rocznicy napaści Niemiec hitlerowskich na Polskę 1 września 1939roku i  napaści ZSRR na Polskę 17 września 1939roku.

Więcej…
 

AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA 27.09.2017R.

Email Drukuj PDF

Jak co roku pod patronatem Starostwa Powiatowego w Dębicy 14 uczniów Zespołu Szkół Specjalnych pod opieką U.Burkat i Z.Rajnfus wzięło udział w "Akcji Sprzątania Świata"  w lasach Nadleśnictwa Pustków Osiedle. Pogoda nam sprzyjała więc po przejściu wyznaczonego odcinka i oczyszczeniu go z odpadów i śmieci mogliśmy podziwiać piękno przyrody. Dzieci bardzo chętnie posłuchały również pana leśniczego, który przybliżył im życie zwierząt, jakie można spotkać w pobliskich lasach, oglądały eksponaty, zapoznawały się również z zasadami zachowania się w lesie. Całości dopełniło ognisko i pieczone kiełbaski.

 

VII PODKARPACKI MITING KOLARSKI "OLIMPIAD SPECJALNYCH"

Email Drukuj PDF

Po raz drugi nasi uczniowie wzięli udział w VII Podkarpackim Mitingu Kolarskim ?Olimpiad Specjalnych? organizowanym w Tarnobrzegu w dniu 28.09.2017 roku.  Wszyscy zawodnicy, którzy  reprezentowali naszą szkołę zdobyli medale.

Więcej…
 

MSZA ŚWIĘTA NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Email Drukuj PDF

25 września 2017 roku uczniowie, rodzice, Dyrekcja oraz nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego 2017/2018 w kościele p.w. Matki Bożej Anielskiej w Dębicy. Oprawę liturgiczną przygotowała p. Małgorzata Hajduk, oprawę muzyczną -  p. Magdalena Szerszeń. Mszę świętą odprawił ks. Hubert Komoniewski.  Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, ks. Hubertowi, katechetom, a szczególnie dzieciom i młodzieży, życzymy, aby ten nowy rok szkolny i katechetyczny obfitował w potrzebne łaski i Dary Ducha Świętego.

 

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Email Drukuj PDF

22 września 2017 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Społeczność szkolna pod czujnym okiem opiekunów p. Magdaleny Sroczyńskiej i p. Krystyny Gałat dokonała wyboru następujących osób: przewodniczący: Dawid Kliś, zastępca przewodniczącego: Przemysław Kupiec, członkowie: Jarosław Maziarka, Patrycja Blicharz, Bartosz Lada, Aneta Wołowiec. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zostaną zaangażowani w organizację imprez i uroczystości szkolnych i pozaszkolnych, a także będą reprezentować szkołę w środowisku lokalnym.

 

SPOTKANIE RODZICÓW Z WŁADZAMI POWIATU DĘBICKIEGO

Email Drukuj PDF

W dniu 19 września 2017r. odbyło się spotkanie rodziców uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy ze Starostą Powiatu Dębickiego panem Andrzejem Regułą i Wicestarostą Powiatu Dębickiego panem Mateuszem Paskiem. Podczas spotkania panowie poinformowali o pracach związanych z przygotowaniem projektu budynku nowej szkoły - Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy przy ulicy Parkowej.Zaprezentowali projekt koncepcyjny - wizualizację nowej szkoły z przedszkolem, dużą salą gimnastyczną, zapleczem sportowym i rehabilitacyjnym.


Więcej…
 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Email Drukuj PDF

Po wakacyjnej przerwie uczniów, rodziców i nauczycieli powitała pani dyrektor Marta Biłas. Szczególne słowa zachęty i otuchy pani dyrektor skierowała do uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole oraz przedstawiła wychowawców. W nowym rozpoczynającym się roku szkolnym 2017/2018 życzymy Naszym uczniom, by nauka przynosiła wiele pozytywnych wrażeń. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem wiedzy i nowych umiejętności, ciekawymi zajęciami oraz wspaniałymi i trwałymi przyjaźniami. Niech radość towarzyszy Wam każdego dnia nauki.    

 

 

WAKACYJNE SOLENIZANTKI

Email Drukuj PDF

Urodzinowa sowa już po raz ostatni odwiedziła klasę III PC. Uczennice, które w wakacje obchodzą swoje urodziny, w przedostatni dzień roku szkolnego zebrały wiele ciepłych życzeń od grona pedagogicznego oraz rówieśników. Dziękujemy panu Andrzejowi Gruszeckiemu za akordy "Sto lat..." dla Patrycji, Anny, Joanny, Doroty i Barbary. Uczennice klasy III PC żegnają się z nami, ponieważ kończą szkołę. Życzymy Wam drogie dziewczynki, abyście spotkały na swojej drodze ludzi życzliwych, serdecznych i bezinteresownych.Dużo zdrowia i spełnienia zamierzeń !!!

 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Email Drukuj PDF

23 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017.

Więcej…
 

PIKNIK W ZAWADZIE

Email Drukuj PDF

Dnia 21 czerwca 2017 r. uczniowie klasy pierwszej i drugiej gimnazjum oraz trzeciej SPdP wraz z p. B. Strzyż pojechali do Zawady, by w miłej atmosferze pożegnać rok szkolny.

Więcej…
 


Strona 10 z 55

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk