Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6

IV WOJEWÓDZKI FESTIWAL DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ "I TY MASZ TALENT'

Email Drukuj PDF

Dnia 14 grudnia 2017 roku, w sali CKiB w Pustkowie Osiedlu, odbył się IV Wojewódzki Festiwal dla Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną "I TY MASZ TALENT". Festiwal zorganizował Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy przy współudziale Starostwa Powiatowego w Dębicy, Urzędu Gminy Dębica i Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica. Głównym organizatorem i koordynatorem festiwalu była pani Anna Chęciek - nauczyciel Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy. Współorganizatorami przedsięwzięcia są: pani Monika Król-Moździerz, pani Anna Jurkiewicz, pani Helena Frodyma, pani Anita Zachara-Kusek, pani Anna Borkowska, pani Aneta Żądło. Organizatorów wspierali również: pan Andrzej Gruszecki, pan Paweł Stachnik, pan Marek Kramarz.

Więcej…
 

PREZENT DLA OSKARA

Email Drukuj PDF

W dniu 6 grudnia dzięki wsparciu Pani Moniki Lipnickiej - prezes Fundacji Eco Textil ,,Od WAs dla Was" po raz kolejny nasz uczeń tym razem Oskar Rak otrzymał rowerek trójkołowy. Mikołajkowy prezent na ręce Oskara i jego Rodziców przekazała Pani Renata Wolska.

 

MIKOŁAJKI 2017

Email Drukuj PDF

Dnia 6 grudnia w naszej szkole zagościł Święty Mikołaj. Wszyscy uczniowie z niecierpliwością czekali na gościa, który pojawił się z całym orszakiem. W rolę aniołków wcieliły się : uczennica Nikola Sztorc oraz panie Alicja Borkowska i Katarzyna Kusibab.Natomiast Świętego Mikołaja znakomicie odegrał nasz absolwent Dawid Gulis. Święty Mikołaj obdarował dzieci pięknymi prezentami, a one w ramach wdzięczności pokazywały swoje umiejętności. Ten długo wyczekiwany gość był bardzo hojny dzięki osobom o wielkim i wrażliwym sercu. Wśród nich chcielibyśmy szczególnie wyróżnić p. Piotra Piotrowskiego i p. Elżbietę Wolak, p. Janusza Urbanika prezesa firmy Ventor sp. z o.o oraz dr Jerzego Żabickiego. W organizację imprezy,której towarzyszył przemiły nastrój włączyły się panie: J. Parys, M. Przybycień, A. Nalepa-Proszowska, A.Chęciek, M. Król-Moździerz,A. Gruszecki, M. Reguła, J. Janiec, A. Jurkiewicz, A. Zachara-Kusek , A. Żądło i B. Kołodziej

 

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Email Drukuj PDF

W dniu 5 grudnia 2017r.w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Dębicy mieszczącej się przy ul. Łysogórskiej odbył się Mikołajkowy Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw pod hasłem ?Razem możemy więcej?. Inicjatorem tego przedsięwzięcia był dyrektor tej placówki Dariusz Pierzchała, który chciał nadal kontynuować bardzo dobrą współpracę z naszą szkołą. Wcześniej Gimnazjum nr 2 w Dębicy  współpracowało z Zespołem Szkół Specjalnych w Dębicy przy organizacji turnieju drużyn zunifikowanych, a także podczas rozgrywek bowlingowych.

Więcej…
 

XI JESIENNY TURNIEJ GIER I ZABAW RUCHOWYCH

Email Drukuj PDF

W dniu 01 grudnia 2017 roku odbył się XI Jesienny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych pod hasłem "Ćwicz śmiało, aby zdrowie ci dopisywało"  :-).   W zawodach wzięli udział  uczniowie klas Szkoły Podstawowej ( 1,2rn ; 2,3rn ; 3r.n ; 4,5,6r.n ; 5,6r.n).

Więcej…
 

XV PODKARPACKI MITING PŁYWACKI OLIMPIAD SPECJALNYCH W KOLBUSZOWEJ

Email Drukuj PDF

W dniu 30.11.2017 w Kolbuszowej na pływalni krytej ,,Fregata'' odbył się Miting Pływacki , w którym wzięli udział nasi uczniowie: Sylwia Wojtuła- I miejsce - 25m klasyk, I miejsce - 50m klasyk, Dawid Kliś - I miejsce - 25m dowolny, III miejsce - 50m grzbiet, Jarek Maziarka - I miejsce - 25m dowolny, I miejsce - 50m dowolny, Kaja Zbylut - II miejsce 25m grzbiet, III miejsce 50m grzbiet, Mateusz Kontrabecki- III miejsce- 25m dowolny, Patrycja Blicharz - IV miejsce - 25m klasyk. Nasi zawodnicy wykazali się dużą determinacją i poziomem umiejętności zajmując czołowe miejsca.

 

WARSZTATY Z SENSOPLASTYKI

Email Drukuj PDF

W bieżącym roku szkolnym kontynuujemy warsztaty z Sensoplastyki. Biorą w nich udział uczniowie klas 2,3r.n. oraz 4,5,6r.n. Pierwsze zajęcia odbyły się 28-go listopada.

Więcej…
 

SPOTKANIE PROMUJĄCE CZYTELNICTWO -"KOPCIUSZEK"

Email Drukuj PDF

W dniu 29 XI 2017 r. odbyło się spotkanie o charakterze promującym czytelnictwo dla uczniów szkoły podstawowej w ramach realizacji krajowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Pracownice Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej zapoznały uczniów z baśnią "Kopciuszek".

Więcej…
 

WYJŚCIE DO KINA II LO DĘBICA

Email Drukuj PDF

W dniu 28 XI  2017r.. uczniowie kl. 1,2 r.n. i 3 r.n. brali udział w projekcji bajki "Mustang z dzikiej doliny". Bajkę oglądnęliśmy w Sali Kinowej II LO Dębica. Wyjście do kina zorganizowała p.Ewelina Dudziak.

 

ANDRZEJKI 2017

Email Drukuj PDF

Dnia 22 listopada braliśmy udział w szkolnych Andrzejkach. Uroczystość ta odbywa się w naszej szkole cyklicznie. Wszyscy uczniowie z niecierpliwością oczekują dnia, w którym wspólnie kultywujemy polską tradycję. Z tej okazji sala gimnastyczna stała się salą wróżb, a uczennice z klas przysposabiających do pracy przeobraziły się we wróżki.

Więcej…
 

DROGA KU WOLNOŚCI

Email Drukuj PDF


Obchody 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości miały w tym roku nieco odmienny charakter. Dnia 17 listopada 2017 r. uczniowie Gimnazjum i Szkoły Przysposabiającej do Pracy w filmowym skrócie poznali realia historii Polski sprzed wieku. Swoje wiadomości na temat święta narodowego 11 XI, barw, godła i hymnu mogli sprawdzić w quizie wiedzowym.

Więcej…
 


Strona 8 z 55

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk