Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

Email Drukuj PDF

28 czerwca 2013 roku odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2012/2013.

Więcej…
 

WYCIECZKA DO PACANOWA

Email Drukuj PDF

25 czerwca 2013 roku uczniowie klas I, II Gimnazjum, I Pc i II Pb odwiedzili Pacanów.

 

Więcej…
 

PODRÓŻ W CZASIE DO ZAMKU W PRZECŁAWIU

Email Drukuj PDF

Nie za pomocą dyni zamienionej w dyliżans, lecz busem i nie dzięki czarodziejskiej różdżce,lecz uprzejmości p. kustosz zamku i pomysłowości nauczycieli ZSS uczniowie klas: 4,5 r.n., I Pa, II Pc oraz III Pb mogli 19 czerwca 2013 roku uczestniczyć w tej niezwykłej podróży w odległe czasy renesansu, wież, baszt, arkad i stylowo urządzonych komnat.

Więcej…
 

V WOJEWÓDZKI TURNIEJ GIER TERENOWYCH

Email Drukuj PDF

11 czerwca 2013 roku po raz kolejny Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Św. Jadwigi Królowej w Mielcu zaprosił naszą szkołę na Turniej w Boulle i Grę Terenową "INO".

 

Więcej…
 

PREZENTACJA ARTYSTYCZNA DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Email Drukuj PDF

W dniu 6 czerwca ok. 100 dębickich przedszkolaków wzięło udział w prezentacji dorobku artystycznego uczniów naszej szkoły. Spotkania z najmłodszą widownią stały się tradycją.

 

Więcej…
 

DZIEŃ MATKI I OJCA

Email Drukuj PDF

5 czerwca 2013r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień kochanych mam i tatusiów. Na wstępie tej uroczystości p.dyrektor M.Biłas powitała przybyłych gości i złożyła im serdeczne życzenia z racji ich święta.

Więcej…
 

II FESTYN RODZINNY "RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ"

Email Drukuj PDF

II Festyn rodzinny "Razem możemy więcej"odbył się 1 czerwca 2013r. Pomimo ulewy Sportowa Stodoła KS Wisłoka wypełniona była rodzinami,które bawiły się dzięki grupie animacyjnej oraz wielu innych atrakcji.

Więcej…
 

OBCHODY DNIA DZIECKA

Email Drukuj PDF

Pomimo niesprzyjającej aury, hucznie obchodziliśmy Dzień Dziecka w naszej szkole.

 

Więcej…
 

IX PODKARPACKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Email Drukuj PDF

23 maja 2013r na obiektach sportowych KS "WISŁOKA" Klub "DRAGON" Olimpiad Specjalnych oraz Zespół Szkół Specjalnych, byli organizatorami IX Podkarpackiego Turnieju Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych.

 

Więcej…
 

OBCHODY DNIA GODNOŚCI

Email Drukuj PDF

21 maja 2013 r. odbyły się, jak co roku obchody DNIA GODNOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ.  Na tę uroczystość przybyli zaproszeni goście, m.in. władze powiatu , dyrektorzy placówek kulturalnych, oświatowych, dyrektorzy szkół i przedszkoli  oraz uczniowie niepełnosprawni wraz z rodzicami i opiekunami z różnych placówek oświatowych powiatu dębickiego.

 

Więcej…
 

POLA NADZIEI

Email Drukuj PDF

W dniu 17 maja 2013 w Państwowej Szkole Muzycznej odbyło się uroczyste zakończenie tegorocznej  dębickiej edycji  akcji "Pola Nadziei". Podczas uroczystości ogłoszono wyniki konkursu plastycznego i literackiego.

 

Więcej…
 


Strona 66 z 69

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk