Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6

UŚMIECH ZA JEDEN ZNACZEK

Email Drukuj PDF

TWOJA POMOC NIC NIE KOSZTUJE!
UŚMIECH ZA JEDEN ZNACZEK DLA DZIECI Z AFRYKI
WIĘCEJ INFORMACJI NA www.znaczek.isidorus.net

Więcej…
 

AKADEMIA Z OKAZJI 3 MAJA

Email Drukuj PDF

W dniu 7 maja 2013r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji  Rocznicy  Uchwalenia  Konstytucji  3 Maja.

Więcej…
 

POWITANIE WIOSNY

Email Drukuj PDF

W dniu 12 kwietnia w naszej szkole odbyło się Uroczyste Powitanie Wiosny. Z tej okazji została przygotowana bajka kukiełkowa pt; "Jaś i Małgosia".

Więcej…
 

W HARCERSKIM MUNDURZE PRZEZ EUROPĘ

Email Drukuj PDF

W dniach : 19 - 21 IV 2013r.  harcerze z naszej Drużyny działającej przy naszej szkole uczestniczyli w VII OGÓLNOPOLSKIM  BIWAKU DRUŻYN HARCERSKICH NIEPRZETARTEGO SZLAKU "W HARCERSKIM MUNDURZE PRZEZ EUROPĘ".

Więcej…
 

SŁYSZĘ - CZUJĘ - TWORZĘ z muzyką Pendereckiego

Email Drukuj PDF

Dnia  11 kwietnia 2013 r. w siedzibie Szkoły Muzycznej w Dębicy odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie"SŁYSZĘ - CZUJĘ - TWORZĘ" pod honorowym patronatem Elżbiety i Krzysztofa  Pendereckich oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach obchodów Roku Jubileuszowego Krzysztofa Pendereckiego "POLYMORPHIE 2012 -2013".

 

Więcej…
 

LAUREACI OLIMPIADY NAGRODZENI

Email Drukuj PDF

Dnia 11 kwietnia 2013 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy odbyła się I Szkolna Olimpiada Umiejętności Matematycznych. Spośród 31 uczniów komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w następujących kategoriach:

Więcej…
 

"KOLOROWE MOTYLE"

Email Drukuj PDF

Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy serdecznie zaprasza do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pod hasłem: "KOLOROWE MOTYLE"

 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "KOLOROWE MOTYLE"

Dnia 28 maja 2013r. w Galerii MOK w Dębicy podczas wernisażu zostały wręczone nagrody uczestnikom Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Kolorowe motyle". Spośród 130 prac uczniów z niepełnosprawnością intelektualną ze Szkół Specjalnych oraz Specjalnych Ośrodków Szkolno- Wychowawczych z województwa podkarpackiego jury w składzie: Ryszard Kucab, Mariola Zając, Marta Biłas i Anna Chęciek nagrodziło 20 prac.

W kategorii Szkół Podstawowych klas I - III,  I miejsce zajął Piotr Stawarz (SOSW Strzyżów), II miejsce Michał Bednarczyk (SOSW Rudnik nad Sanem), III miejsce Michał Kapelan (SOSW Strzyżów), a wyróżnienie przyznano Przemysławowi Górnickiemu (SOSW Strzyżów) i Klaudii Fejdasz (SOSW Brzozów).
W kategorii Szkół Podstawowych klas IV- VI, I miejsce przyznano Mateuszowi Kontrabeckiemu (ZSS Dębica), II miejsce Piotrowi Barć (SOSW Strzyżów), III miejsce Karolinie Wąż (SOSW Mielec), a wyróżnienie otrzymał Adam Kopeć (SOSW Brzozów) i Jakub Mazur (SOSW Mielec).
Spośród uczniów Gimnazjum I miejsce otrzymała Kaja Zbylut (ZSS Dębica), II miejsce Sylwia Skoczylas (SOSW Mrowla), III miejsce Marta Wiącek (SOSW Mielec), a wyróżnienie przyznano Izabeli Chmielowiec (ZSS Tarnobrzeg) i Monice Rakoczy (SOSW Strzyżów).
W kategorii Szkół Przysposabiających do Pracy I miejsce przypadło Pawłowi Kuligowi (ZSS Dębica), II miejsce Kamilowi Kantorowi (ZSS Dębica), III miejsce Annie Knurek (SOSW Strzyżów), a wyróżnienie przyznano Iwonie Wydrzyńskiej (SOSW Brzozów) i Michałowi Musiałowi (ZSS Dębica).
Prace odznaczały się dużą oryginalnością dzięki wyjątkowemu spojrzeniu na świat ich twórców oraz zastosowanym różnorodnym technikom plastycznym.
Nad przebiegiem konkursu czuwały nauczycielki ZSS w Dębicy: Joanna Janiec, Marta Reguła oraz Anna Jurkiewicz. Organizatorzy konkursu: Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy, Starostwo Powiatowe i Galeria MOK w Dębicy mogą czuć się usatysfakcjonowani. Tyle kolorów i wrażeń w jednym miejscu przyprawiają o podziw i zawrót głowy każdego zwiedzającego wystawę. Prace można oglądać w Galerii MOK do 9 czerwca 2013r.

 


 

PALMY WIELKANOCNE

Email Drukuj PDF

Przed Świętami Wielkanocnymi odbył się konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną, zorganizowany przez panie: A. Jurkiewicz, A. Sobolak i M. Toczyńską - Ożóg. W konkursie wzięło udział sześć palm wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w dniu 27.03.2013. Wszystkie palmy zostały nagrodzone za oryginalność i piękne wykonanie.

 

POWITANIE WIOSNY

Email Drukuj PDF

12 kwietnia 2013 roku w naszej szkole odbędzie się Uroczyste Powitanie Wiosny. W ramach obchodów przedstawiony zostanie teatrzyk pt. "Jaś i Małgosia", zaprezentowane będą piosenki i wiersze o tematyce wiosennej, oraz nastąpi rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na
"Najładniejszą Marzannę."Przy tak hucznym powitaniu wiosny, mamy nadzieję, że zimowa aura w najbliższej przyszłości nam nie grozi. Organizatorami imprezy są panie: Ewelina Dudziak,Barbara Rubach, Aneta Żądło, Monika Solarska- Cieśla, Anita Zachara- Kusek, EwaGórecka,Bogusława Strzyż. Oprawa muzyczna: pan Andrzej Gruszecki.

 

VIII POWIATOWY INDYWIDUALNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO - 7 marca 2013r.

Email Drukuj PDF

W Szkole Podstawowej Nr 10 w Dębicy odbył się kolejny VIII Powiatowy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego Ośrodków Specjalnych Powiatu Dębickiego. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy, Powiat Dębicki.

Więcej…
 

KONKURS WIELKANOCNY

Email Drukuj PDF

Konkurs Wielkanocny na najpiękniejszą pisankę. W dniu 27.03.2013r. tuż przed Świętami Wielkiej Nocy odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie szkolnych konkursów plastycznych o tematyce wielkanocnej.

Więcej…
 


Strona 64 z 66

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk