Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6

VI WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI SZKÓŁ SPECJALNYCH

Email Drukuj PDF

Podczas VI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Szkół Specjalnych w Jaśle, przebiegającego w tym roku pod hasłem  "W tajemniczym świecie baśni" naszą placówkę reprezentowało sześciu uczestników.

Więcej…
 

APEL WIELKANOCNY - 27 MARCA 2013

Email Drukuj PDF

Wielkanoc to czas otuchy i nadziei, czas odrodzenia się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka.W atmosferę tych pięknych świąt całą społeczność szkolną wprowadził apel przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pani Małgorzaty Hajduk.

Więcej…
 

OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Email Drukuj PDF

Komisja konkursowa I Szkolnej Olimpiady Umiejętności Matematycznych dla uczniów ZSS w składzie: p. Bogusława Strzyż - przewodnicząca komisji konkursowej, op. uczniów SPdP; p. Anna Borkowska - z-ca przewodniczącego komisji konkursowej, gimnazjum; p. Ewelina Dudziak, p. Barbara Rubach - koordynatorki ze szkoły podstawowej do etapu ogólnoszkolnego zakwalifikowali 31 uczestników, którzy otrzymali minimum 50% ogólnej liczby punktów możliwych do uzyskania w trakcie eliminacji szkolnych. W etapie  finałowym w dniu  11 kwietnia 2013 r. wezmą udział uczniowie:

Więcej…
 

WARSZTATY MUZEALNE I WYSTAWA W GALERII MOK- U - LUBIMY TO!!!

Email Drukuj PDF

W czwartek 14 marca 2013 roku nasza klasa - III PB wraz z I PC i wychowawczyniami: p. B. Strzyż i M. Król - Moździerz była na wycieczce w Muzeum Regionalnym w Dębicy. Oglądaliśmy wystawę wykopalisk z okolicznych miejscowości: ciosy i zęby mamuta, naczynia gliniane, krosna, żarna, dzidę oraz maczugę.

Więcej…
 

I SZKOLNA OLIMPIADA UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNYCH

Email Drukuj PDF

I Szkolna Olimpiada Umiejętności Matematycznych dla uczniów ZSS odbędzie się 11 kwietnia 2013 r.:

REGULAMIN SZKOLNEJ OLIMPIADY UMIEJĘTNOŚCI MATEMATYCZNYCH

Więcej…
 

DEGUSTACJA POTRAW WIELKANOCNYCH

Email Drukuj PDF

27 marca 2013 roku w Zespole Szkół Specjalnych odbędzie się degustacja potraw wielkanocnych przygotowanych przez uczniów naszej szkoły podczas zajęć z gospodarstwa domowego. Uczniowie oprócz degustacji tradycyjnych dań wielkanocnych, będą mogli zobaczyć przykładowe dekoracje świąteczne oraz przybliżyć sobie obyczaje świąteczne tych najważniejszych polskich świąt.

Organizatorami imprezy są panie: Marta Reguła, Jadwiga Parys i Joanna Janiec.

 

TERAPIA PRZEZ SZTUKĘ

Email Drukuj PDF

Terapia przez sztukę. Wielkanocne ozdoby. Wybrane techniki plastyczne wykorzystywane w pracy z uczniem niepełnosprawnym intelektualnie.

Warsztaty szkoleniowe dla chętnych nauczycieli pracujących w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy przeprowadzone przez A. Jurkiewicz, M. Toczyńską - Ożóg i E. Wąchadło  w dniu 27. 02. 2013r.

 

Więcej…
 

ELIMINACJE KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Email Drukuj PDF

Eliminacje powiatowego 58. Ogólnopolskiego  Konkursu Recytatorskiego już za nami. Podczas odbywającego się turnieju recytatorskiego dnia 8 marca 2013 roku w dębickim DK "Śnieżka" spośród 14 propozycji konkursowych w kategorii uczniów szkół średnich jury wyróżniło ucznia naszej szkoły Kamila Klisia, wręczając mu dyplom oraz tomiki poezji.

Więcej…
 

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Email Drukuj PDF

Tegoroczne spotkania rekolekcyjne  ( 27,28 LUTEGO - 1 MARCA 2013) przebiegły pod hasłem "NIE WSTYDZĘ SIĘ  JEZUSA".
Celem rekolekcji  z jednej strony było pomóc w osobistym spotkaniu z Chrystusem, a z drugiej lepiej poznać treść wiary chrześcijańskiej, tego, w co wierzymy.

 

Więcej…
 

SPOTKANIE Z FUNKCJONARIUSZEM PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ - 8.02.2012 r.

Email Drukuj PDF

Tego dnia zostało zorganizowane spotkanie z funkcjonariuszem Państwowej Straży Pożarnej. Celem  było zapoznanie uczniów z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas zabaw zimowych w czasie ferii. W spotkaniu wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami. Organizatorami były p. Magdalena Sroczyńska i p. Krystyna Gałat. Dziękujemy serdecznie komendantowi Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy za współpracę z naszą placówką.

 

BAL KARNAWAŁOWY - 4 lutego 2013 r.

Email Drukuj PDF

W tym dniu odbył się w naszej szkole karnawałowy bal przebierańców, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami. Podczas zabawy został przeprowadzony konkurs na najciekawszy strój balowy.

Więcej…
 


Strona 63 z 64

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk