Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6

NOWOROCZNE SPOTKANIE OSÓB WSPIERAJĄCYCH NASZĄ SZKOŁĘ ORAZ EMERYTOWANYCH NAUCZYCIELI Z PLACÓWEK OŚWIATOWYCH MIASTA DĘBICY i POWIATU.

Email Drukuj PDF

11 stycznia 2018 roku przybyli do naszej szkoły zaproszeni goście, wśród których byli: wicestarosta Powiatu Dębickiego pan Mateusz Pasek, burmistrz Miasta Dębicy pan Mariusz Szewczyk, radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego pan Wiesław Lada, przewodniczący Rady Powiatu Starostwa Powiatowego w Dębicy pan Mateusz Smoła, przedstawiciele Komisji Oświaty Starostwa Powiatowego w Dębicy: pan Zygmunt Żabicki i Piotr Chęciek, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy pan Piotr Mączka, prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego pani Anna Puzon, przewodnicząca Sekcji Emerytowanych Pracowników Oświaty pani Bożena Kaczor, a także sponsorzy na codzień wspierający naszą szkołę: państwo Barbara i Zbigniew Bandzyra, pani Agnieszka Krzemień, pani Agnieszka Mika, pani Bernadetta Mika, pan Tomasz Wróbel dyrektor MPEC-u, pani Monika Matłok, pani Barbara Bassara-Poprawa  oraz 35 emerytowanych nauczycieli z placówek oświatowych działających na terenie naszego powiatu. W tym roku na nasze spotkanie przybyli przedstawiciele mediów: reporterzy Telewizji Dębickiej oraz dziennikarz Obserwatora Lokalnego. Wszystkich przybyłych powitała pani dyrektor Marta Biłas.

Więcej…
 

JASEŁKA DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Email Drukuj PDF

10 stycznia 2018 roku uczniowie naszej szkoły zaprezentowali  przedstawienie jasełkowe pt. "Wigilijna ulica" przedszkolakom. W dniu tym przybyły do nas licznie dzieci z Przedszkoli Miejskich Nr 5, 6 i 10 w Dębicy wraz ze swoimi paniami wychowawczyniami. Wśród miłych gości obecna była także dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 10 pani Grażyna Kieljan. Zebranych powitała dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych pani Marta Biłas.


Więcej…
 

NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA

Email Drukuj PDF

W grudniu 2017 r. zakończona została w naszej szkole realizacja różnorodnych przedsięwzięć w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Udało nam się pozyskać środki na zakup ciekawych pozycji książkowych oraz audiobooków, które wzbogaciły i w znacznym stopniu uatrakcyjniły księgozbiór biblioteki. Ogółem zakupiono 140 książek w formie tradycyjnej i 25 audiobooków. Koordynatorzy: Magdalena Sroczyńska i Krystyna Gałat

 

OPŁATEK Z UCZNIAMI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W DĘBICY

Email Drukuj PDF

W dniu 26 grudnia 2017 roku społeczność uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy przybyła do naszej Szkoły, aby ponownie spotkać się z uczestnikami Mikołajkowego Międzyszkolnego Turnieju Gier i Zabaw. Wszyscy uczniowie i obecni nauczyciele połamali się opłatkiem oraz złożyli sobie życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Na koniec wszyscy razem zaśpiewali kilka kolęd. Dziękujemy za pamięć i wspólnie spędzony czas.
 

SPOTKANIE OPŁATKOWE PRACOWNIKÓW SZKOŁY 2017

Email Drukuj PDF

W piątek 22 grudnia 2017 roku odbyło się spotkanie opłatkowe dla nauczycieli i pracowników naszej szkoły . W świąteczny nastrój wprowadziło wszystkich przedstawienie jasełkowe pt. "Wigilijna ulica" przygotowane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły: Danutę Wadas, Małgorzatę Hajduk, Annę Nalepę - Proszowską i Magdalenę Szerszeń. Potem nadszedł czas na życzenia wraz z dzieleniem się opłatkiem. Było też spożywanie potraw wigilijnych i śpiewania kolęd. O walory kulinarne spotkania zadbały panie Bogusława Strzyż, Jadwiga Parys, Anna Borkowska, a o dekorację i estetyczny wygląd stołów panie Joanna Janiec i Marta Reguła.

 

WIGILIA SZKOLNA 2017

Email Drukuj PDF

I znów nastał cudowny okres- Święta Bożego Narodzenia. W środę 20 grudnia 2017 roku odświętnie ubrani zasiedliśmy do naszego szkolnego wigilijnego stołu. Uroczystość rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy oraz wzajemnych życzeń.

Więcej…
 

KONKURS SZKOLNY "NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ CHOINKOWĄ"

Email Drukuj PDF

W dniu 19 grudnia 2017 r. odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie kolejnego konkursu bożonarodzeniowego " Na najpiękniejszą bombkę choinkową ".

Więcej…
 

BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU CZ. III

Email Drukuj PDF

Dobiegła końca tegoroczna wędrówka Betlejemskiego Światła Pokoju po ziemi dębickiej. Przedstawiciele naszej drużyny przekazali betlejemski ogień wraz z przesłaniem "W Tobie jest Światło"  Dyrekcji naszej szkoły, Ochronce Sióstr Służebniczek oraz świetlicy: "Promyki nadziei".


 

BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU CZ. II

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 18 grudnia harcerze w składzie: Kaja Zbylut, Grzegorz Nykiel, Jagoda Jakubek, Bartosz Lada uczestniczyli w przekazaniu Betlejemskiego Światła parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy. Przed mszą św. wzięli także udział w harcerskiej wigilijce, która odbyła się w sali KSM w parafii Miłosierdzia Bożego. Wspólnie dzieliliśmy sie chlebem, składaliśmy sobie świąteczne życzenia i śpiewaliśmy kolędy. Potem odbyły sie krótkie warsztaty artystyczne, podczas których nauczyliśmy sie robić kolorowe ozdoby choinkowe z bibuły.

    
 

BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU

Email Drukuj PDF

Dnia 17 grudnia 2017r. w niedzielę, reprezentacja naszej drużyny w składzie: Jagoda Jakubek, Bartosz Lada, Grzegorz Nykiel, Sylwia Wojtuła odebrała z rąk biskupa Betlejemskie Światło Pokoju na uroczystej Mszy św. W rzeszowskim kościele księży saletynów.Opiekę nad harcerzami pełnili: dh Ł.Drąg i pwd. M.Szerszeń. Chociaż było mroźno, to w naszych sercach gościła radość i pokój ze wspólnego przeżywania uroczystości.W ten sposób mogliśmy także zintegrować się z innymi harcerzami dębickich drużyn. Dziękujemy dębickiemu hufcowi ZHP za zorganizowanie tego wyjazdu. 

WSPIERAMY OLĘ PODCZAS KONCERTU CHARYTATYWNEGO

Email Drukuj PDF

Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum z Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy wraz z wychowawcami: p. Danutą Wadas, p. Anną Podlasek, p. Bogusławą Strzyż oraz opiekunkami: p.Moniką Madej i p. Katarzyną Janik uczestniczyli w X Koncercie Charytatywnym "Mikołaj dociera wszędzie...również do Oli".

Więcej…
 


Strona 7 z 55

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk