Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6

XI JESIENNY TURNIEJ GIER I ZABAW RUCHOWYCH

Email Drukuj PDF

W dniu 01 grudnia 2017 roku odbył się XI Jesienny Turniej Gier i Zabaw Ruchowych pod hasłem "Ćwicz śmiało, aby zdrowie ci dopisywało"  :-).   W zawodach wzięli udział  uczniowie klas Szkoły Podstawowej ( 1,2rn ; 2,3rn ; 3r.n ; 4,5,6r.n ; 5,6r.n).

Więcej…
 

XV PODKARPACKI MITING PŁYWACKI OLIMPIAD SPECJALNYCH W KOLBUSZOWEJ

Email Drukuj PDF

W dniu 30.11.2017 w Kolbuszowej na pływalni krytej ,,Fregata'' odbył się Miting Pływacki , w którym wzięli udział nasi uczniowie: Sylwia Wojtuła- I miejsce - 25m klasyk, I miejsce - 50m klasyk, Dawid Kliś - I miejsce - 25m dowolny, III miejsce - 50m grzbiet, Jarek Maziarka - I miejsce - 25m dowolny, I miejsce - 50m dowolny, Kaja Zbylut - II miejsce 25m grzbiet, III miejsce 50m grzbiet, Mateusz Kontrabecki- III miejsce- 25m dowolny, Patrycja Blicharz - IV miejsce - 25m klasyk. Nasi zawodnicy wykazali się dużą determinacją i poziomem umiejętności zajmując czołowe miejsca.

 

WARSZTATY Z SENSOPLASTYKI

Email Drukuj PDF

W bieżącym roku szkolnym kontynuujemy warsztaty z Sensoplastyki. Biorą w nich udział uczniowie klas 2,3r.n. oraz 4,5,6r.n. Pierwsze zajęcia odbyły się 28-go listopada.

Więcej…
 

SPOTKANIE PROMUJĄCE CZYTELNICTWO -"KOPCIUSZEK"

Email Drukuj PDF

W dniu 29 XI 2017 r. odbyło się spotkanie o charakterze promującym czytelnictwo dla uczniów szkoły podstawowej w ramach realizacji krajowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Pracownice Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej zapoznały uczniów z baśnią "Kopciuszek".

Więcej…
 

WYJŚCIE DO KINA II LO DĘBICA

Email Drukuj PDF

W dniu 28 XI  2017r.. uczniowie kl. 1,2 r.n. i 3 r.n. brali udział w projekcji bajki "Mustang z dzikiej doliny". Bajkę oglądnęliśmy w Sali Kinowej II LO Dębica. Wyjście do kina zorganizowała p.Ewelina Dudziak.

 

ANDRZEJKI 2017

Email Drukuj PDF

Dnia 22 listopada braliśmy udział w szkolnych Andrzejkach. Uroczystość ta odbywa się w naszej szkole cyklicznie. Wszyscy uczniowie z niecierpliwością oczekują dnia, w którym wspólnie kultywujemy polską tradycję. Z tej okazji sala gimnastyczna stała się salą wróżb, a uczennice z klas przysposabiających do pracy przeobraziły się we wróżki.

Więcej…
 

DROGA KU WOLNOŚCI

Email Drukuj PDF


Obchody 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości miały w tym roku nieco odmienny charakter. Dnia 17 listopada 2017 r. uczniowie Gimnazjum i Szkoły Przysposabiającej do Pracy w filmowym skrócie poznali realia historii Polski sprzed wieku. Swoje wiadomości na temat święta narodowego 11 XI, barw, godła i hymnu mogli sprawdzić w quizie wiedzowym.

Więcej…
 

WYRÓŻNIENI ZA RECYTACJĘ POEZJI RELIGIJNEJ

Email Drukuj PDF


Dnia 15 i 16 listopada 2017 roku trwały zmagania adeptów sztuki śpiewu i żywego słowa podczas Powiatowgo Konkursu Poezji Religijnej w DKiK "KOSMOS" w Dębicy.

Więcej…
 

WOJEWÓDZKI TURNIEJ WARCABOWY

Email Drukuj PDF

14.11.2017 roku, we wtorek reprezentanci naszej szkoły brali udział w Wojewódzkim Turnieju Warcabowym w Jarosławiu. Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę, a zacięta rywalizacja sprawiła im wiele satysfakcji.

 

VII WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ,HARCERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ

Email Drukuj PDF

Dnia 9.11.2017r. 6 uczniów z naszej szkoły uczestniczyło w VII Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Żołnierskiej, Harcerskiej i Patriotycznej " Na Ojczystym Szlaku" w Rudniku nad Sanem.

Więcej…
 

XVII PODKARPACKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO OLIMPIAD SPECJALNYCH W TARNOBRZEGU

Email Drukuj PDF

W dniu 08.11.2017 sześciu zawodników Zespołu Szkół Specjalnych wzięło udział  w  " XVII Podkarpackim Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych w Tarnobrzegu" . Zawody  rozegrano na głównej hali widowiskowo-sportowej MOSiR, rywalizacja odbywała się w kategorii dziewcząt i chłopców oraz grupach sprawnościowych. Wspaniałe wyniki uzyskali: Dawid Kliś i  Piotr Świątek  plasując się na I miejscach w swoich grupach, a  srebrnymi medalami mogą  poszczycić  się Kordian Jurkowski  oraz Wołowiec  Aneta. Równie dzielnie choć ze sporym pechem walczyli  Kamil Jurkowski  oraz Bernadetta Różańska, którzy otarli się o podium  zajmując  IV miejsca.  Opiekę nad zawodnikami sprawował  Zbigniew Rajnfus.

 


Strona 5 z 51

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk