Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6

SPOTKANIE OPŁATKOWE PRACOWNIKÓW SZKOŁY 2017

Email Drukuj PDF

W piątek 22 grudnia 2017 roku odbyło się spotkanie opłatkowe dla nauczycieli i pracowników naszej szkoły . W świąteczny nastrój wprowadziło wszystkich przedstawienie jasełkowe pt. "Wigilijna ulica" przygotowane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły: Danutę Wadas, Małgorzatę Hajduk, Annę Nalepę - Proszowską i Magdalenę Szerszeń. Potem nadszedł czas na życzenia wraz z dzieleniem się opłatkiem. Było też spożywanie potraw wigilijnych i śpiewania kolęd. O walory kulinarne spotkania zadbały panie Bogusława Strzyż, Jadwiga Parys, Anna Borkowska, a o dekorację i estetyczny wygląd stołów panie Joanna Janiec i Marta Reguła.

 

WIGILIA SZKOLNA 2017

Email Drukuj PDF

I znów nastał cudowny okres- Święta Bożego Narodzenia. W środę 20 grudnia 2017 roku odświętnie ubrani zasiedliśmy do naszego szkolnego wigilijnego stołu. Uroczystość rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy oraz wzajemnych życzeń.

Więcej…
 

KONKURS SZKOLNY "NA NAJPIĘKNIEJSZĄ BOMBKĘ CHOINKOWĄ"

Email Drukuj PDF

W dniu 19 grudnia 2017 r. odbyło się w naszej szkole rozstrzygnięcie kolejnego konkursu bożonarodzeniowego " Na najpiękniejszą bombkę choinkową ".

Więcej…
 

BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU CZ. III

Email Drukuj PDF

Dobiegła końca tegoroczna wędrówka Betlejemskiego Światła Pokoju po ziemi dębickiej. Przedstawiciele naszej drużyny przekazali betlejemski ogień wraz z przesłaniem "W Tobie jest Światło"  Dyrekcji naszej szkoły, Ochronce Sióstr Służebniczek oraz świetlicy: "Promyki nadziei".


 

BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU CZ. II

Email Drukuj PDF

W poniedziałek 18 grudnia harcerze w składzie: Kaja Zbylut, Grzegorz Nykiel, Jagoda Jakubek, Bartosz Lada uczestniczyli w przekazaniu Betlejemskiego Światła parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy. Przed mszą św. wzięli także udział w harcerskiej wigilijce, która odbyła się w sali KSM w parafii Miłosierdzia Bożego. Wspólnie dzieliliśmy sie chlebem, składaliśmy sobie świąteczne życzenia i śpiewaliśmy kolędy. Potem odbyły sie krótkie warsztaty artystyczne, podczas których nauczyliśmy sie robić kolorowe ozdoby choinkowe z bibuły.

    
 

BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU

Email Drukuj PDF

Dnia 17 grudnia 2017r. w niedzielę, reprezentacja naszej drużyny w składzie: Jagoda Jakubek, Bartosz Lada, Grzegorz Nykiel, Sylwia Wojtuła odebrała z rąk biskupa Betlejemskie Światło Pokoju na uroczystej Mszy św. W rzeszowskim kościele księży saletynów.Opiekę nad harcerzami pełnili: dh Ł.Drąg i pwd. M.Szerszeń. Chociaż było mroźno, to w naszych sercach gościła radość i pokój ze wspólnego przeżywania uroczystości.W ten sposób mogliśmy także zintegrować się z innymi harcerzami dębickich drużyn. Dziękujemy dębickiemu hufcowi ZHP za zorganizowanie tego wyjazdu. 

WSPIERAMY OLĘ PODCZAS KONCERTU CHARYTATYWNEGO

Email Drukuj PDF

Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum z Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy wraz z wychowawcami: p. Danutą Wadas, p. Anną Podlasek, p. Bogusławą Strzyż oraz opiekunkami: p.Moniką Madej i p. Katarzyną Janik uczestniczyli w X Koncercie Charytatywnym "Mikołaj dociera wszędzie...również do Oli".

Więcej…
 

IV WOJEWÓDZKI FESTIWAL DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ "I TY MASZ TALENT'

Email Drukuj PDF

Dnia 14 grudnia 2017 roku, w sali CKiB w Pustkowie Osiedlu, odbył się IV Wojewódzki Festiwal dla Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną "I TY MASZ TALENT". Festiwal zorganizował Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy przy współudziale Starostwa Powiatowego w Dębicy, Urzędu Gminy Dębica i Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica. Głównym organizatorem i koordynatorem festiwalu była pani Anna Chęciek - nauczyciel Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy. Współorganizatorami przedsięwzięcia są: pani Monika Król-Moździerz, pani Anna Jurkiewicz, pani Helena Frodyma, pani Anita Zachara-Kusek, pani Anna Borkowska, pani Aneta Żądło. Organizatorów wspierali również: pan Andrzej Gruszecki, pan Paweł Stachnik, pan Marek Kramarz.

Więcej…
 

PREZENT DLA OSKARA

Email Drukuj PDF

W dniu 6 grudnia dzięki wsparciu Pani Moniki Lipnickiej - prezes Fundacji Eco Textil ,,Od WAs dla Was" po raz kolejny nasz uczeń tym razem Oskar Rak otrzymał rowerek trójkołowy. Mikołajkowy prezent na ręce Oskara i jego Rodziców przekazała Pani Renata Wolska.

 

MIKOŁAJKI 2017

Email Drukuj PDF

Dnia 6 grudnia w naszej szkole zagościł Święty Mikołaj. Wszyscy uczniowie z niecierpliwością czekali na gościa, który pojawił się z całym orszakiem. W rolę aniołków wcieliły się : uczennica Nikola Sztorc oraz panie Alicja Borkowska i Katarzyna Kusibab.Natomiast Świętego Mikołaja znakomicie odegrał nasz absolwent Dawid Gulis. Święty Mikołaj obdarował dzieci pięknymi prezentami, a one w ramach wdzięczności pokazywały swoje umiejętności. Ten długo wyczekiwany gość był bardzo hojny dzięki osobom o wielkim i wrażliwym sercu. Wśród nich chcielibyśmy szczególnie wyróżnić p. Piotra Piotrowskiego i p. Elżbietę Wolak, p. Janusza Urbanika prezesa firmy Ventor sp. z o.o oraz dr Jerzego Żabickiego. W organizację imprezy,której towarzyszył przemiły nastrój włączyły się panie: J. Parys, M. Przybycień, A. Nalepa-Proszowska, A.Chęciek, M. Król-Moździerz,A. Gruszecki, M. Reguła, J. Janiec, A. Jurkiewicz, A. Zachara-Kusek , A. Żądło i B. Kołodziej

 

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Email Drukuj PDF

W dniu 5 grudnia 2017r.w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Dębicy mieszczącej się przy ul. Łysogórskiej odbył się Mikołajkowy Międzyszkolny Turniej Gier i Zabaw pod hasłem ?Razem możemy więcej?. Inicjatorem tego przedsięwzięcia był dyrektor tej placówki Dariusz Pierzchała, który chciał nadal kontynuować bardzo dobrą współpracę z naszą szkołą. Wcześniej Gimnazjum nr 2 w Dębicy  współpracowało z Zespołem Szkół Specjalnych w Dębicy przy organizacji turnieju drużyn zunifikowanych, a także podczas rozgrywek bowlingowych.

Więcej…
 


Strona 4 z 51

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk