Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy

Jedyna w powiecie dębickim placówka kształcenia specjalnego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
0
1
2
3
4
5
6

KONCERT CHARYTATYWNY DLA GABRYSIA 20.02.2020R.

Email Drukuj PDF

"Miłość dociera wszędzie" - to hasło przewodnie koncertu w którym uczestniczyła społeczność naszej szkoły. W spotkaniu zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową Nr 9 oraz Dom Kultury "Mors" spotkali się uczniowie dębickich szkół, przedszkoli, DPS-u i WTZ-u. Ich miłość dotarła do 4-letniego Gabrysia Szali, który od 2 lat walczy z guzem mózgu. W programie koncertu znalazły się występy akrobatów Braci Kłeczek, Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance, SS Crew, Eazy Bizzy, ZPiT Mali Igloopolanie, Złotej Pary, uczniów SP nr 9, a także pokaz mody przygotowany przez uczniów ZSZ nr 1 w Dębicy. Gośćmi specjalnymi byli zdolni i znani dębiczanie: Konrad Pondo (aktor, model, konferansjer), Natalia Barańska (Miss Podkarpacia 2017, dziennikarka) oraz Katarzyna Urbanik (stylistka, modelka).

 

ZABAWA KARNAWAŁOWA 2020

Email Drukuj PDF

W dniu 13.02. 2020 r. zorganizowana została zabawa karnawałowa podczas której wyłonieni zostali Król i Królowa Balu. Byli to uczniowie, którzy ocenieni przez powołane do tego jury, najlepiej się bawili przy dźwiękach rozrywkowej muzyki. Królową Balu została P. Wnęk z kl. 1 PA, a Królem Balu Mateusz Duraj z kl. 5,6 r.b. Warto dodać, że w zabawie brali udział uczniowie w strojach karnawałowych. Wszyscy uczniowie wykazali się pomysłowością w doborze stroju. Szczególną uwagę przykuł jednak strój trójki uczniów, który wyróżniał się od pozostałych kreatywnością oraz obfitością kolorów. I miejsce zajął W. Baran z kl. 4 r.n, II miejsce A. Ujazda z kl. 5,6 r. b, III miejsce J. Grecka z kl. 5,6 r. b. Wyróżnieni zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, a reszta uczniów otrzymała cukierki i pierniczki w kształcie serduszek, które nawiązały do Walentynek. Organizatorami tegorocznej zabawy były: E. Wąchadło, E. Dudek, K. Gałat, M. Sroczyńska i A. Sobolak.

 

"GDZIE JEST NASZE BETLEJEM?" - JASEŁKA W WYKONANIU UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ SPECJALNYCH W DĘBICY

Email Drukuj PDF

Bożonarodzeniowy okres jest chyba najbardziej oczekiwanym czasem dla większości ludzi. Niezmiennie od wielu lat kojarzy się on z choinką, kolędami i rodzinnymi spotkaniami. Dla wielu ze świętami Bożego Narodzenia związane są również przedstawienia jasełkowe, które nawiązują do losów Świętej Rodziny, czasu narodzin Jezusa oraz poruszają problemy współczesnego człowieka.

Więcej…
 

XVII PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORŁEK - 30 STYCZNIA 2020 R.

Email Drukuj PDF

Już po raz XVII uczniowie naszej placówki wystąpili w Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Wzięli w nim udział prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły. Na scenie mieli możliwość wystąpić soliści i zespoły klasowe. Z mikrofonem lub instrumentem muzycznym w ręku, chętnie prezentowali się uczestnicy z dysfunkcjami ruchowymi czy też trudnościami w mówieniu. Każdy z występujących odniósł wielki sukces - pokonał swoją tremę i niepełnosprawność.

Więcej…
 

GABINET STOMATOLOGICZNY

Email Drukuj PDF

Informujemy Państwa o możliwości korzystania z usług :
Lek. Stomatolog Iwona Kozub
Centrum Medyczne "Medyk"
Ul. Kwiatkowskiego 1 w Dębicy
Godziny przyjęć:
Poniedziałek       8.00 - 14.00
Wtorek               12.00 - 18.00
Środa                  12.00 - 18.00
Czwartek            11.00 - 18.00
Rejestracja: tel. 692 11 79 33

 

KONTAKT ZE ŚWIETLICĄ SZKOLNĄ

Email Drukuj PDF

Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 27 stycznia jest możliwość kontaktu telefonicznego ze świetlicą szkolną pod następującym numerem  -  14 63 95 998

 

CZAS NA HERBATKĘ Z BABCIĄ I DZIADKIEM

Email Drukuj PDF

Tuż przed feriami świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji nasi uczniowie zaprosili swoje ukochane babcie i dziadków. Zaproszeni goście zobaczyli swoje wnuczęta w przedstawieniu jasełkowym, wierszach, tańcach i piosenkach. Występy wywołały ogromne wzruszenie i uśmiech na twarzach zgromadzonych. Następnie odbył się poczęstunek, podczas którego babcie i dziadkowie otrzymali upominki z racji swojego święta. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do części artystycznej.
 

SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

Email Drukuj PDF

Już po raz XI w naszej szkole odbył się Turniej Warcabowy. W trakcie rozgrywek było wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów. Po długich sportowych zmaganiach zostali wyłonieni zwycięzcy turnieju. I tak III miejsce zajął Mateusz Kontrabecki, II miejsce należy do Anety Wołowiec a najlepszy okazał się Dawid Kliś. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za super zabawę i życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach. Organizatorami konkursu byli nauczyciele: Anna Borkowska, Ewelina Dudziak i Marek Kramarz.

 

ŚWIĄTECZNY KONKURS NA "NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ"

Email Drukuj PDF

W dniu 19.12.2019 r. w sali świetlicowej odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu świątecznego na "Najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową". W konkursie wzięło udział 21 uczestników ze szkoły podstawowej i przysposabiającej do pracy. Uczniowie wykonali prace w wybranych przez siebie technikach: rysowanie pastelami suchymi i kolaż. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki, a sześcioro z nich wyróżniono i otrzymali dodatkowy prezent. Byli to: Andżelika Ujazda, Wiktoria Banaś, Hubert Stachnik, Wojciech Baran, Jarosław Maziarka oraz Monika Bartkowicz. Konkurs zrealizowały: Małgorzata Toczyńska- Ożóg, Elżbieta Wąchadło, Ewelina Dudek, Katarzyna Pietryszko, Alicja Nowak- Wilk i Aneta Sobolak.

 

ŚWIĄTECZNE PREZENTY

Email Drukuj PDF

Już po raz trzeci świąteczne paczki z akcji przeprowadzonej w Chicago otrzymali uczniowie naszej szkoły. W tym roku ogromne pudła z prezentami przyleciały nie tylko ze Stanów Zjednoczonych. ale także z Anglii i Polski. Bardzo duża ilość zabawek i akcesoriów plastycznych wystarczyła by obdzielić wszystkich uczniów szkoły. W paczkach znalazły się kolorowe klocki, puzzle, drewniane układanki, lalki, samochodziki, materiały plastyczne, a nawet ciepłe skarpety i czapki. Serdeczne podziękowania składamy na ręce Pana Piotra Piotrowskiego z Chicago, inicjatora akcji "One toy  - one  smile" - "Jedna zabawka - jeden uśmiech" .  Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie i zakupili piękne zabawki dla naszych dzieci.  To dzięki Wam dziś w naszej szkole było bardzo dużo uśmiechów. Smile

 

"RAZEM NA ŚWIĘTA - BOŻONARODZENIOWE ŻYCZENIA Z PUSTKOWA-OSIEDLA

Email Drukuj PDF

Święta Bożego Narodzenia, oprócz okazji do rodzinnych spotkań, są także czasem składania życzeń, zarówno tych bezpośrednich jak i tych zapisanych na kartkach. W tym roku, uczniowie naszej szkoły mogli osobiście doświadczyć radości z życzeń przekazanych tą drugą drogą. Dzięki pomysłowi Szymona Hajduka - ucznia klasy 7a Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Curie-Skłodowskiej w Pustkowie-Osiedlu - powstały przepiękne bożonarodzeniowe kartki, które trafiły do naszych podopiecznych. To już drugi raz, gdy uczniowie z Pustkowa - Osiedla stworzyli dla nas tak miły upominek. Radości z otrzymanych kartek nie było końca, a odczytane z nich życzenia były miłym wejściem w świąteczny czas. Składamy podziękowania młodemu pomysłodawcy oraz jego kolegom i koleżankom z klasy za włączenie się w tę piękną akcję, a także wychowawczyni - Pani Annie Starzak - za pomoc i koordynowanie.
 


Strona 2 z 69

stat4u
Stworzone w Joomla przez Małgorzata Hajduk