Przejdź do treści
III POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI
4 kwietnia 2017

III POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

Uprzejmie informujemy, że w dniu 28 IV 2017 r. odbędzie Powiatowy Konkurs Recytatorski „Polscy poeci dla Małych i Dużych” zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy we współpracy z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną. Konkurs adresowany jest do osób z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Termin zgłoszenia uczestników upływa z dniem 6 IV 2017 r. Zgłoszenia nadesłane po tym terminie nie będą uwzględniane. Organizatorzy.

karta uczestnika

regulamin

zgoda

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content