Przejdź do treści
III INTEGRACYJNY RAJD ROWEROWY – VELODUNAJEC I WIŚLANA TRASA ROWEROWA
24 czerwca 2019

III INTEGRACYJNY RAJD ROWEROWY – VELODUNAJEC I WIŚLANA TRASA ROWEROWA

W dniu 17 czerwca 2019 roku nasi uczniowie wraz z młodzieżą z 2LO w Dębicy i z Domu Dziecka „Hanka” uczestniczyli w 3 INTEGRACYJNYM RAJDZIE ROWEROWYM na trasach VeloDunajec i Wiślanej Trasie Rowerowej. Była piękna, rowerowa pogoda, wspaniała bezawaryjna jazda, piękna przyroda, trochę historii Polski, przeprawa bezsilnikowym promem przez Dunajec oraz bardzo smaczny i oryginalny „grill” od pracowników i młodzieży naszej Szkoły. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i piękne rowerowe chwile. Szczególne podziękowania składamy na ręce organizatora Rajdu pana Marcina Dudziaka. Szkolnymi opiekunami byli pani Ewelina Dudziak i pan Łukasz Drąg. No Valid Folder Selected

Skip to content