Przejdź do treści
II WOJEWÓDZKI FESTIWAL – CZYTAM,BO LUBIĘ
9 maja 2019

II WOJEWÓDZKI FESTIWAL – CZYTAM,BO LUBIĘ

Dnia 11 kwietnia 2019 r. SOSW w Rudniku nad Sanem był organizatorem II Wojewódzkiego Festiwalu Czytelniczego Placówek Kształcenia Specjalnego – „Czytam, bo lubię”. Tym razem autorem prezentowanych baśni był Hans Christian Andersen. W świat fantazji wprowadziło uczestników przedstawienie teatralne „Piękna i bestia” w wykonaniu aktorów z tutejszej placówki. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów. Gimnazjalista – Bartłomiej Puzon w szykownym stroju żołnierza – ułana odczytał fragment „Krzesiwa”. Natomiast Bernadetta Różańska z SPdP wystąpiła w pięknym kostiumie wcielając się w rolę „Syrenki”. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy z podziękowaniami oraz nagrody rzeczowe. No Valid Folder Selected

Skip to content