Przejdź do treści
II WOJEWÓDZKI FESTIWAL – CZYTAM,BO LUBIĘ
9 maja 2019

II WOJEWÓDZKI FESTIWAL – CZYTAM,BO LUBIĘ

Dnia 11 kwietnia 2019 r. SOSW w Rudniku nad Sanem był organizatorem II Wojewódzkiego Festiwalu Czytelniczego Placówek Kształcenia Specjalnego – „Czytam, bo lubię”. Tym razem autorem prezentowanych baśni był Hans Christian Andersen. W świat fantazji wprowadziło uczestników przedstawienie teatralne „Piękna i bestia” w wykonaniu aktorów z tutejszej placówki. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów. Gimnazjalista – Bartłomiej Puzon w szykownym stroju żołnierza – ułana odczytał fragment „Krzesiwa”. Natomiast Bernadetta Różańska z SPdP wystąpiła w pięknym kostiumie wcielając się w rolę „Syrenki”. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali dyplomy z podziękowaniami oraz nagrody rzeczowe. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content