Przejdź do treści
II SZKOLNY KONKURS SPRAWNEGO CZYTANIA
16 czerwca 2015

II SZKOLNY KONKURS SPRAWNEGO CZYTANIA

Dnia 15 czerwca 2015r .w naszej szkole odbył się II Szkolny Konkurs Sprawnego Czytania. Uczniowie mieli za zadanie bezbłędnie przeczytać jak najwięcej wcześniej przygotowanych wyrazów,  dodatkowo młodzież  ze Szkoły Przysposabiającej Do Pracy wykazała się umiejętnością czytania ze zrozumieniem. No Valid Folder Selected

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:
Gimnazjum: Michał Zaborowski – MISTRZ  Sylwia Hołota – I V-CE MISTRZ Bernadetta Różańska – II V-CE MISTRZ. SPdP: Kinga Soprych- MISTRZ  Krzysztof Knot-  I V-CE MISTRZ Jagoda Jakubek II V-CE MISTRZ.  Dodatkowo Hubert Stachnik jako jedyny uczestnik ze Szkoły Podstawowej otrzymał dyplom za udział w konkursie. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Konkurs przygotowały oraz przeprowadziły panie:  B. Strzyż, E. Dudziak, K Gałat, A. Borkowska oraz B. Rubach.

 

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content