Przejdź do treści
II SZKOLNA OLIMPIADA UMIEJETNOŚCI MATEMATYCZNYCH
24 marca 2015

II SZKOLNA OLIMPIADA UMIEJETNOŚCI MATEMATYCZNYCH

Dnia 20 marca 2015r.  w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy odbyła się  II  Szkolna Olimpiada Umiejętności Matematycznych, w której wzięło udział 25 uczniów: 3 ze Szkoły Podstawowej, 10 z Gimnazjum oraz 12 ze Szkoły Przysposabiającej  do Pracy. No Valid Folder Selected

Wszyscy bardzo skoncentrowani i pełni zapału starali się jak najlepiej odpowiedzieć na pytania dotyczące znajomości  kolorów, figur, wielkości zbiorów, wykonywania pomiarów długości i szerokości przedmiotów. Część pisemna rozpoczynała się od inscenizowanego zadania tekstowego w wykonaniu naszych szkolnych aktorów: Weroniki, Kamila i Pawła z klasy III gimnazjum. Potem już były zadania wymagające  liczenia w pamięci bądź  na konkretach oraz na kalkulatorze. Żetony w formie owoców, słodyczy i długopisów były formą nagrody za I część zadań. Końcowe wyniki zostaną ogłoszone do dnia 10 kwietnia 2015 r. Wtedy też zostaną wręczone dyplomy oraz nagrody za zdobycie I, II i III miejsca. Pomysłodawcą i organizatorem olimpiady oraz opiekunem gimnazjalistów była p. B. Strzyż; koordynatorem i opiekunem dzieci z podstawówki była p. E. Dudziak, a uczniów SPdP – p. A. Borkowska. Inscenizację zadań tekstowych przygotowała p. B. Kołodziej, a zdjęcia wykonały panie: M. Król – Moździerz  oraz  A. Zachara ? Kusek.

 

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content