Przejdź do treści
II FESTYN RODZINNY „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”
5 czerwca 2013

II FESTYN RODZINNY „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”

II Festyn rodzinny „Razem możemy więcej”odbył się 1 czerwca 2013r. Pomimo ulewy Sportowa Stodoła KS Wisłoka wypełniona była rodzinami,które bawiły się dzięki grupie animacyjnej oraz wielu innych atrakcji.

No Valid Folder Selected

Można było podziwiać cuda z balonów,brać udział w konkursach oraz loterii fantowej. Dzięki darczyńcom mogliśmy licytować piękne obrazy oraz inne ciekawe atrakcje, za co z całego serca dziękujemy.Zaplecze kulinarne było bardzo bogato przygotowane dzięki wsparciu rodziców Zespołu Szkół Specjalnych. Pomagali nam harcerze i wolontariusze z II Liceum Ogólnokształcącego im. ks.Jana Twardowskiego w Dębicy. Można było także degustować potrawy przy wiejskim stole: smalec,chleb i ogórki kiszone cieszyły się dużym powodzeniem.Dla dzieci była też przygotowana pizza, wata cukrowa,popcorn i słodkie bułeczki.
Zarząd Stowarzyszenia „Z Potrzeby Serca”na czele z Panią Prezes Kariną Watoła składa sponsorom imprezy gorące podziękowania.Naszymi darczyńcami byli:
Starostwo Powiatowe w Dębicy
Pan Marek Grabowski „ADM”
Pan Andrzej Bal
Pani Barbara Nauka: sklep „Promyk”
NSZZ „Solidarność” TC Dębica
Ventor Sp.z.o.o
Pani Angelika Bałycz
Cukiernia Maestro
Organizatorami festynu były: Ewelina Dudziak, Barbara Kołodziej, Magdalena Przybycień, Magdalena Sroczyńska.

Skip to content