Przejdź do treści
I POWIATOWY RAJD EKOLOGICZNY „WĘDRÓWKI PO POWIECIE DĘBICKIM”
26 kwietnia 2016

I POWIATOWY RAJD EKOLOGICZNY „WĘDRÓWKI PO POWIECIE DĘBICKIM”

W dniu 5 kwietnia 2016 roku trzynastu uczniów naszej szkoły, pod opieką nauczycieli: pani Danuty Wadas i pana Marka Kramarza, wzięło udział w I Powiatowym Rajdzie Ekologicznym „Wędrówki po powiecie dębickim” w Chotowej, zorganizowanym przez Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Dębicy przy współpracy z Nadleśnictwem Dębica oraz Kołem Łowieckim TROP w Dębicy. No Valid Folder Selected

Rajd składał się z dwóch etapów. Pierwszym z nich było sadzenie drzewek w Chotowej. Naszej grupie udało się posadzić 30 brzózek. Drugi etap to przejście trasy edukacyjno – przyrodniczej w Rezerwacie ?Torfy? w Gminie Czarna. Rajd zakończył się wspólnym grillowaniem. Oprócz nas w rajdzie wzięli udział uczniowie jedenastu szkół ponadgimnazjalnych z powiatu dębickiego.

Najnowsze wpisy

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Skip to content