Przejdź do treści
I FESTIWAL PIOSENKI Z NIEPEŁNĄ SPRAWNOŚCIĄ
7 grudnia 2013

I FESTIWAL PIOSENKI Z NIEPEŁNĄ SPRAWNOŚCIĄ

W dniu 3 grudnia 2013r.odbył się w Domu Kultury „Mors” Miejskiego  Ośrodka Kultury w Dębicy I Festiwal Piosenki Osób z Niepełną Sprawnością.

No Valid Folder Selected

Zastąpił on poprzednie edycje festiwali znanych pod nazwą ” Podajmy sobie dłoń”. W tym samym dniu przypada bowiem Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Patronat honorowy nad festiwalem objął burmistrz miasta Dębicy Paweł Wolicki, a patronat artystyczny – Agnieszka Kaczorowska, znana jako odtwórczyni roli Bożenki z popularnego serialu „Klan”. W imprezie tej wzięli udział wokaliści w czterech grupach wiekowych: przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Jednym z solistów, który wystąpił w tym festiwalu był Przemysław Kupiec, uczeń klasy I Gimnazjum naszej szkoły. Zaśpiewał piosenkę z repertuaru Czerwonych Gitar „Takie ładne oczy” przy akompaniamencie gitary. Ucznia przygotowała do występu p. Elżbieta Wąchadło. Uczeń zdobył atrakcyjną nagrodę jak pozostali uczestnicy tej imprezy.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

3 października 2023

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Skip to content