Przejdź do treści
HARCERZE W MIELCU
21 sierpnia 2014

HARCERZE W MIELCU

Dnia 12.06.2014r. grupa harcerzy uczestniczyła w Mielcu w grze terenowej INO oraz w grze w BOULLES. Byli to uczniowie naszej szkoły: Iwona Lada, Joanna Klisiewicz, Aneta Wołowiec, Grzegorz Nykiel, Kamil Jurkowski. Opiekę nad nimi sprawowali: p. M. Szerszeń i p. Ł. Drąg.

No Valid Folder Selected

Kamil i Grzegorz rzucając kulami nie przegrali ani jednego seta. Stanęli na najwyższym podium wygrywając po kolei z drużynami z Rzeszowa, Mrowli, Mielca i Ropczyc. Serdecznie im gratulujemy! Dziewczyny zmagały się z różnymi zadaniami podczas biegu terenowego. Świetnie poradziły sobie z wyszukiwaniem właściwych punktów. Bieg zakończyły w dobrym czasie. Uczniowie podczas wyjazdu do Mielca mieli możliwość poznania się z dziećmi i młodzieżą z Ośrodków szkolno – wychowawczych i szkół specjalnych z Mielca, Stalowej Woli, Rzeszowa, Mrowli, Ropczyc i Tarnobrzega.

 

Skip to content