Przejdź do treści
FLAGA POLSKI I KONSTYTUCJA 3 MAJA
8 maja 2017

FLAGA POLSKI I KONSTYTUCJA 3 MAJA

Święto Flagi Rzeczpospolitej Polskiej oraz 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja stały się okazją do refleksji na temat naszej Ojczyzny, tożsamości, szacunku do symboli narodowych oraz praw i obowiązków obywateli podczas akademii zorganizowanej dla uczniów naszej szkoły dnia 04. 05. 2017 roku. No Valid Folder Selected

Program artystyczny i prezentacja multimedialna stwarzała uczestnikom możliwość przypomnienia historii biało – czerwonych barw oraz ważnych wydarzeń związanych z powstaniem pierwszej w Europie ustawy zasadniczej. Wspólnie odśpiewane pieśni patriotyczne oraz hymn Polski podkreśliły uroczysty charakter spotkania. Tę ciekawą lekcję historii dla swych kolegów zaprezentowali uczniowie: Tomasz Mądro, Mateusz Kontrabecki, Oskar Głodek, Sylwia Wojtuła, Joanna Klisiewicz, Patrycja Bandyk, Barbara Bazuła, Przemysław Kupiec oraz Bernadetta Różańska i Michał Zaborowski wraz z nauczycielami: Anną Borkowską, Andrzejem Gruszeckim, Moniką Solarską – Cieśla oraz Bogusławą Strzyż – koordynatorem obchodów.

Skip to content