Przejdź do treści
FLAGA POLSKI I KONSTYTUCJA 3 MAJA
8 maja 2017

FLAGA POLSKI I KONSTYTUCJA 3 MAJA

Święto Flagi Rzeczpospolitej Polskiej oraz 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja stały się okazją do refleksji na temat naszej Ojczyzny, tożsamości, szacunku do symboli narodowych oraz praw i obowiązków obywateli podczas akademii zorganizowanej dla uczniów naszej szkoły dnia 04. 05. 2017 roku. No Valid Folder Selected

Program artystyczny i prezentacja multimedialna stwarzała uczestnikom możliwość przypomnienia historii biało – czerwonych barw oraz ważnych wydarzeń związanych z powstaniem pierwszej w Europie ustawy zasadniczej. Wspólnie odśpiewane pieśni patriotyczne oraz hymn Polski podkreśliły uroczysty charakter spotkania. Tę ciekawą lekcję historii dla swych kolegów zaprezentowali uczniowie: Tomasz Mądro, Mateusz Kontrabecki, Oskar Głodek, Sylwia Wojtuła, Joanna Klisiewicz, Patrycja Bandyk, Barbara Bazuła, Przemysław Kupiec oraz Bernadetta Różańska i Michał Zaborowski wraz z nauczycielami: Anną Borkowską, Andrzejem Gruszeckim, Moniką Solarską – Cieśla oraz Bogusławą Strzyż – koordynatorem obchodów.

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content