Przejdź do treści
FESTYN RODZINNY „TERAZ MY”
19 listopada 2020

FESTYN RODZINNY „TERAZ MY”

Festyn rodzinny „Teraz My”, który jest organizowany przez naszą placówkę każdego roku w czerwcu, z racji sytuacji epidemicznej został przełożony na wrzesień, kiedy nasi uczniowie wrócili po wakacyjnej przerwie.

To coroczne rodzinne spotkanie przybrało w tym roku inną formę. Nasi wychowankowie uczestniczyli w integracyjnych spotkaniach klasowych, których tematem przewodnim była rodzina. W ich planie, oprócz rozmów o najbliższych, były także sportowe zawody z nagrodami oraz poczęstunek. Podsumowaniem spotkań było zaś stworzenie przez każdego ucznia obrazka swojej rodziny.

Dzięki realizacji zadania w ramach projektu Otwartego Konkurs Ofert 2020 organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Dębicy zakupiono: 3 gruszki rehabilitacyjne, głośnik JBL, 6 masażerów, piłkę lekarską oraz wiele pomocy dydaktycznych.

Organizatorzy wydarzenia: B. Kołodziej, E. Dudziak, M. Przybycień
Tekst: M. Przybycień
Zdjęcia: E. Dudziak, B. Kołodziej

Najnowsze wpisy

Skip to content