Przejdź do treści
FESTYN RODZINNY „TERAZ MY”
19 listopada 2020

FESTYN RODZINNY „TERAZ MY”

Festyn rodzinny „Teraz My”, który jest organizowany przez naszą placówkę każdego roku w czerwcu, z racji sytuacji epidemicznej został przełożony na wrzesień, kiedy nasi uczniowie wrócili po wakacyjnej przerwie.

To coroczne rodzinne spotkanie przybrało w tym roku inną formę. Nasi wychowankowie uczestniczyli w integracyjnych spotkaniach klasowych, których tematem przewodnim była rodzina. W ich planie, oprócz rozmów o najbliższych, były także sportowe zawody z nagrodami oraz poczęstunek. Podsumowaniem spotkań było zaś stworzenie przez każdego ucznia obrazka swojej rodziny.

Dzięki realizacji zadania w ramach projektu Otwartego Konkurs Ofert 2020 organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Dębicy zakupiono: 3 gruszki rehabilitacyjne, głośnik JBL, 6 masażerów, piłkę lekarską oraz wiele pomocy dydaktycznych.

Organizatorzy wydarzenia: B. Kołodziej, E. Dudziak, M. Przybycień
Tekst: M. Przybycień
Zdjęcia: E. Dudziak, B. Kołodziej

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS
JADŁOSPIS

18 października 2021

PODZIĘKOWANIE
PODZIĘKOWANIE

16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”
,,Kawałek siebie dla Ciebie”

16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”
,,Kawałek siebie dla Ciebie”

16 października 2021

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2021

Skip to content