Przejdź do treści
ŻEGLARSTWO PO RAZ KOLEJNY W SZKOLE
21 września 2019

ŻEGLARSTWO PO RAZ KOLEJNY W SZKOLE

W dniu 03.06 bieżącego roku sześcioro uczniów naszej szkoły pod  opieką M. Kramarza i Urszuli Burkat wzięło udział w pikniku „Słońce, wiatr i woda żeglarska przygoda” organizatorem tego przedsięwzięcia było  Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „ISKIERKA” w Kolbuszowej Dolnej, polegającej na organizacji na jeziorze w Lipiu k. Rzeszowa imprezy żeglarskiej w ramach której uczestnicy pod okiem wykwalifikowanej kadry osób żeglowały na  żaglówkach oraz pływały rowerkami wodnymi. W trakcie imprezy uczestnicy mieli zagwarantowane:  możliwość nabywania umiejętności żeglarskich,  obiad, opiekę ratowniczą podczas imprezy, ognisko i pieczenie kiełbaski oraz śpiewanie szant. Pogoda była fantastyczna słoneczko połączone z wiatrem co dawało nam możliwości żeglowania po przepięknym jeziorze. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

3 października 2023

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Skip to content