Przejdź do treści
ŻEGLARSTWO PO RAZ KOLEJNY W SZKOLE
21 września 2019

ŻEGLARSTWO PO RAZ KOLEJNY W SZKOLE

W dniu 03.06 bieżącego roku sześcioro uczniów naszej szkoły pod  opieką M. Kramarza i Urszuli Burkat wzięło udział w pikniku „Słońce, wiatr i woda żeglarska przygoda” organizatorem tego przedsięwzięcia było  Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „ISKIERKA” w Kolbuszowej Dolnej, polegającej na organizacji na jeziorze w Lipiu k. Rzeszowa imprezy żeglarskiej w ramach której uczestnicy pod okiem wykwalifikowanej kadry osób żeglowały na  żaglówkach oraz pływały rowerkami wodnymi. W trakcie imprezy uczestnicy mieli zagwarantowane:  możliwość nabywania umiejętności żeglarskich,  obiad, opiekę ratowniczą podczas imprezy, ognisko i pieczenie kiełbaski oraz śpiewanie szant. Pogoda była fantastyczna słoneczko połączone z wiatrem co dawało nam możliwości żeglowania po przepięknym jeziorze. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content