Przejdź do treści
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
14 października 2021

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Mottem przewodnim i inspiracją tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy był cytat Janusza Korczaka: ,,Dzieci rodzą się ze skrzydłami. Nauczyciele pomagają im je rozwinąć”. Z tej okazji wszyscy uczniowie wykonali bajecznie kolorowe piórka, z których później powstały anielskie skrzydła. To na ich tle byli fotografowani, co sprawiło uczniom dużo radości i satysfakcji. Najlepszym dowodem tego jest krótki filmik: zapis spontanicznych i entuzjastycznych reakcji uczniów, którzy dziękowali nauczycielom za ich pracę i składali im najlepsze życzenia. Z racji, że ,,wspomnienia to jedyny wehikuł czasu jaki posiadamy” zapraszamy do obejrzenia filmu, a uczniów do przeżycia tego dnia raz jeszcze.

Najnowsze wpisy

Skip to content