Przejdź do treści
DZIEŃ BABCI I DZIADKA
21 stycznia 2021

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W tym roku szkolnym, ze względu na sytuację epidemiczną, pragniemy w imieniu uczniów naszej szkoły przekazać wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, pomyślności, uśmiechu na twarzy oraz pociechy z wnucząt. Chcąc symbolicznie uczcić to wyjątkowe święto, dedykujemy Babciom i Dziadkom film z życzeniami i piosenką od ich wnucząt.

Babcie i dziadkowie zostali również bohaterami licznych prac plastycznych, które wzięły udział w zorganizowanym z tej okazji konkursie – „Moja babcia, mój dziadek”. Wszystkie zgłoszone prace będzie można zobaczyć w galerii.

Organizacja wydarzenia: A. Nalepa – Proszowska, E. Górecka, M. Hajduk, K. Lewtak, E. Gibek
Zdjęcia, skanowanie i montaż filmu: P. Stachnik, M. Król – Moździerz
Oprawa muzyczna: A. Gruszecki
Tekst: A. Nalepa – Proszowska

Najnowsze wpisy

Skip to content