Przejdź do treści
DZIECIĘCY FESTIWAL SŁOWA
15 maja 2014

DZIECIĘCY FESTIWAL SŁOWA

Dnia 8 maja 2014 r. w Domu Kultury „Śnieżka” odbył się XXIV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski i Dziecięcy Festiwal Słowa, w którym wystąpiło wielu utalentowanych aktorsko uczniów szkół podstawowych z Podkarpacia.

No Valid Folder Selected

Podczas świetnie zorganizowanych przez Starachowickie Centrum Kultury oraz MOK w Dębicy eliminacji regionalnych zaszczytne wyróżnienia zdobyli dwaj uczniowie 4 klasy z naszej placówki: Sylwia Wojtuła i Mateusz Kontrabecki. Młodych recytatorów do konkursu przygotowała p. Bogusława Strzyż.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content