Przejdź do treści
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
3 grudnia 2015

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada 2015 roku uczniowie szkoły podstawowej uczcili Światowy Dzień Pluszowego Misia, który jest obchodzony w Polsce od roku 2002. Dzieci z 1,2 i 3 roku nauczania przyniosły do szkoły swoje ulubione pluszowe misie. Wszyscy mogliśmy je dotknąć, pogłaskać i przytulić. W ramach szkolnych obchodów tego międzynarodowego święta najpierw poznaliśmy okoliczności jego ustanowienia; później oglądnęliśmy bajkę pt. „Przyjaciele Kubusia Puchatka”, a następnie wzięliśmy udział w „Misiowej zgaduj-zgaduli”. Odbył się również konkurs plastyczny „Wesoły Miś”. Każdy jego uczestnik otrzymał słodką nagrodę czyli czekoladowego Lubisia. Organizatorem tego spotkania była pani Danuta Wadas. No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content