Przejdź do treści
DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 2017 POD HASŁEM „NASZA SZKOŁA SZANSĄ TWOJEGO DZIECKA”
15 marca 2017

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 2017 POD HASŁEM „NASZA SZKOŁA SZANSĄ TWOJEGO DZIECKA”

7 marca 2017r. w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy odbył się Dzień Otwarty. Spotkanie było okazją do zapoznania się z ofertą placówki oraz do skorzystania z porad nauczycieli i specjalistów. Goście obejrzeli krótki program artystyczny, spotkali się z dyrektorem, panią Martą Biłas, która przedstawiła i omówiła film promujący szkołę.  No Valid Folder Selected

Osoby chętne mogły wziąć udział w zajęciach praktycznych w ramach wszystkich przedmiotów realizowanych w placówce na poszczególnych etapach nauczania a także skorzystali z zajęć specjalistycznych. Szczególnym powodzeniem cieszyły się zajęcia plastyczne, gospodarstwa domowego, ruchowe oraz specjalistyczne z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu: komunikacji alternatywnej AAC i logopedii, EEG Biofeedback, Tomatisa oraz Integracji Sensorycznej. Atrakcyjna i urozmaicona oferta zainteresowała zarówno rodziców jak i dzieci, które chętnie uczestniczyły w różnorodnych zajęciach. Przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za odwiedziny a rodziców zachęcamy do zapisu swoich pociech do naszej szkoły. Zapraszamy ! Nabór trwa cały rok !

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content