Przejdź do treści
DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 2017 POD HASŁEM „NASZA SZKOŁA SZANSĄ TWOJEGO DZIECKA”
15 marca 2017

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 2017 POD HASŁEM „NASZA SZKOŁA SZANSĄ TWOJEGO DZIECKA”

7 marca 2017r. w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy odbył się Dzień Otwarty. Spotkanie było okazją do zapoznania się z ofertą placówki oraz do skorzystania z porad nauczycieli i specjalistów. Goście obejrzeli krótki program artystyczny, spotkali się z dyrektorem, panią Martą Biłas, która przedstawiła i omówiła film promujący szkołę.  No Valid Folder Selected

Osoby chętne mogły wziąć udział w zajęciach praktycznych w ramach wszystkich przedmiotów realizowanych w placówce na poszczególnych etapach nauczania a także skorzystali z zajęć specjalistycznych. Szczególnym powodzeniem cieszyły się zajęcia plastyczne, gospodarstwa domowego, ruchowe oraz specjalistyczne z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu: komunikacji alternatywnej AAC i logopedii, EEG Biofeedback, Tomatisa oraz Integracji Sensorycznej. Atrakcyjna i urozmaicona oferta zainteresowała zarówno rodziców jak i dzieci, które chętnie uczestniczyły w różnorodnych zajęciach. Przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za odwiedziny a rodziców zachęcamy do zapisu swoich pociech do naszej szkoły. Zapraszamy ! Nabór trwa cały rok !

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content