Przejdź do treści
DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 2016
22 marca 2016

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 2016

Dnia 15 marca 2016r. w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy został zorganizowany Dzień Otwarty. Był on dla mieszkańców powiatu dębickiego okazją do zapoznania się z bogatą ofertą placówki oraz do skorzystania a porad doświadczonych nauczycieli. Odwiedzili nas rodzice wraz ze swoimi dziećmi w różnym wieku. No Valid Folder Selected

Goście mieli możliwość spotkania z dyrektorem panią Martą Biłas, która przedstawiła prezentację multimedialną na temat działalności dydaktycznej, opiekuńczo-wychowawczej, rewalidacyjnej oraz terapeutycznej szkoły. Chętne osoby mogły wziąć udział w zajęciach praktycznych z wszystkich przedmiotów realizowanych w szkole na poszczególnych etapach nauczania. Szczególnym powodzeniem cieszyły się zajęcia plastyczne z wykorzystaniem koła garncarskiego, gospodarstwa domowego: pieczenie i dekorowanie ciasteczek, przygotowywanie sałatki owocowej oraz zajęcia ruchowe. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia specjalistyczne z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu: Integracji Sensorycznej, komunikacji alternatywnej AAC i logopedii, EEG Biofeedback oraz w Sali Polisensorycznego Doświadczania Świata. W czasie, gdy dzieci pod opieką nauczycieli aktywnie spędzały czas, rodzice korzystali z konsultacji ze specjalistami. Atrakcyjna i urozmaicona oferta szkoły zainteresowała zarówno rodziców jak i dzieci, które bardzo chętnie uczestniczyły w różnorodnych zajęciach praktycznych. Życzliwa, ciepła atmosfera sprawiły, że wszyscy czuli się swobodnie. Przybyłym gościom dziękujemy za odwiedziny, a wszystkich chętnych zapraszamy do podjęcia nauki w naszej szkole, do której nabór trwa cały rok. Nasza szkoła szansą Twojego dziecka.

Najnowsze wpisy

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content