Przejdź do treści
DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY
20 marca 2015

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy w dniu 17 marca 2015 roku zorganizował dla mieszkańców powiatu dębickiego Dzień Otwarty. Był on okazją do zapoznania się z bardzo bogatą ofertą placówki. Odwiedziło nas sporo rodziców wraz z dziećmi w różnym wieku. Goście mieli okazje obejrzeć: program artystyczny i prezentację multimedialną o działalności dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej szkoły. No Valid Folder Selected

Chętni rodzice wraz ze swoimi pociechami mogli wziąć udział w zajęciach praktycznych z: gospodarstwa domowego, dekoratorstwa, uprawy roślin, stolarstwa i szycia. Urozmaiceniem były też spotkania w grupie harcerzy, plastyków oraz poszukiwaczy nowych edukacyjnych programów multimedialnych . Przybyli goście zapoznali się z kadrą pedagogiczną, wyposażeniem szkoły w nowoczesny sprzęt służący do: metody Tomatisa, Integracji Sensorycznej, komunikacji alternatywnej AAC oraz w Sali Polisensorycznego Doświadczania Świata . W czasie gdy dzieci pod opieką nauczycieli atrakcyjnie spędzały czas, rodzice mogli skorzystać z konsultacji ze specjalistami. Szeroka i urozmaicona oferta Zespołu Szkół Specjalnych sprawiła, że rodzice wynieśli z tego spotkania bardzo pozytywne wrażenia, a dzieci z pewnością nie miały chwili na nudę. Przybyłym pięknie dziękujemy za odwiedziny, a wszystkich serdecznie zapraszamy do naszej szkoły.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

3 października 2023

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Skip to content