Przejdź do treści
DZIEŃ OTWARTY 2018
13 marca 2018

DZIEŃ OTWARTY 2018

6 marca 2018 r. w Zespole Szkól Specjalnych w Dębicy odbył się Dzień Otwarty. Spotkanie było okazją do zapoznania się z bogatą ofertą placówki oraz do skorzystania z porad nauczycieli i specjalistów. Goście obejrzeli program artystyczny, spotkali się z dyrektorem panią Martą Biłas, która opowiedziała o działalności dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej szkoły. No Valid Folder Selected

Osoby zainteresowane mogły wziąć udział w zajęciach praktycznych w ramach wszystkich przedmiotów realizowanych w placówce na poszczególnych etapach nauczania a także skorzystały z zajęć specjalistycznych. Największym powodzeniem cieszyły się zajęcia plastyczne, gospodarstwa domowego, uprawy  roślin oraz specjalistyczne z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu takiego jak: komunikacja alternatywna AAC, logopedia, EEG Biofeedback oraz Integracja Sensoryczna. Bardzo atrakcyjna i urozmaicona oferta zainteresowała zarówno rodziców jak i uczniów, którzy chętnie uczestniczyli w różnorodnych zajęciach. Rekrutacja do Szkoły Podstawowej, klas gimnazjalnych i Szkoły Przysposabiającej do Pracy trwa cały rok.

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kalendarz imprez
Kalendarz imprez

14 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content