Przejdź do treści
DZIEŃ MATKI I OJCA
27 maja 2015

DZIEŃ MATKI I OJCA

Dnia 26 maja 2015r.świętowaliśmy tradycyjnie w naszej szkole Dzień Matki i Ojca.Obchody tego dnia rozpoczęły się od powitania przez p. dyrektor M. Biłas wszystkich przybyłych rodziców.No Valid Folder Selected

W części artystycznej przygotowanej przez uczniów i ich nauczycieli jak zwykle miało miejsce przedstawienie teatralne, tym razem pt. ” Złota rybka”.Były też liczne wiersze i piosenki okolicznościowe, tańce i inne piosenki. Po części artystycznej rodzice obejrzeli wystawę prac plastycznych, wykonanych przez naszych uczniów oraz prezentację multimedialną o naszej szkole. Następnie zostali zaproszeni na słodki i zdrowy poczęstunek.Spotkanie przy stole było okazją do wspólnych rozmów między rodzicami i między rodzicami a nauczycielami.Koordynatorami tegorocznej uroczystości były: p.E. Wąchadło, p.A. Skiba i p. A. Sobolak, które z całego serca dziękują wszystkim nauczycielom i uczniom za zaangażowanie się w jej przebieg.

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS
JADŁOSPIS

18 października 2021

PODZIĘKOWANIE
PODZIĘKOWANIE

16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”
,,Kawałek siebie dla Ciebie”

16 października 2021

,,Kawałek siebie dla Ciebie”
,,Kawałek siebie dla Ciebie”

16 października 2021

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

15 października 2021

Skip to content