Przejdź do treści
DZIEŃ MATKI I OJCA
27 maja 2014

DZIEŃ MATKI I OJCA

27 maja 2014r. jak co roku obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Matki i Ojca.

No Valid Folder Selected

Na początku uroczystości p. dyrektor M.Biłas przywitała przybyłych rodziców i złożyła im serdeczne życzenia. Uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny, który pomogli im przygotować nauczyciele. Wystawili przedstawienie pt.” Kopciuszek”- współczesną wersję baśni,wyrecytowali okolicznościowe wiersze i wiersze z konkursów recytatorskich,wyśpiewali specjalnie przygotowane na tę okazję piosenki i zatańczyli piękne tańce. Po części artystycznej rodzice obejrzeli wystawę prac plastycznych wykonanych przez naszych uczniów oraz prezentację multimedialną o naszej szkole. Następnie udali się na słodki poczęstunek,przygotowany przez uczniów i nauczycieli. Spotkanie przy stole było okazją do wspólnych rozmów i wszystkim dopisywał dobry nastrój w tym dniu. Koordynatorami tegorocznych obchodów Dnia Matki i Ojca były p. E.Wąchadło i p.A.Skiba, które serdecznie dziękują wszystkim za włączenie się w przygotowanie tej imprezy.

 

Najnowsze wpisy

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content