Przejdź do treści
DZIEŃ MATKI I OJCA 2018
5 czerwca 2018

DZIEŃ MATKI I OJCA 2018

W dniu 5 czerwca  2018 r., odbyły się w naszej szkole uroczyste obchody Dnia Matki i Ojca. Na  początku tej imprezy p. dyrektor M. Biłas powitała zebranych gości, złożyła życzenia wszystkim rodzicom oraz wręczyła dyplomy z podziękowaniem dla mam działających w stowarzyszeniu ” Z potrzeby serca ” w ramach klubu ” Kreatywna mama „. No Valid Folder Selected

Najpierw wszyscy obejrzeli bogaty program artystyczny, przygotowany wspólnie przez wielu uczniów i nauczycieli. Wystawione zostało przedstawienie teatralne pt. ” Szkoła mimów „. Wyrecytowano kilka wierszy okolicznościowych oraz odśpiewano kilka piosenek. Pojawił się też barwny i piękny taniec – walc z filmu ” Noce i dnie „. Kolorowe stroje, piękna muzyka i talent naszych uczniów zachwycił wszystkich zebranych rodziców. Po części artystycznej mamy i tatusiowie udali się do sali 15  w celu obejrzenia filmu o  naszej szkole i wystawy prac uczniów,a następnie na słodki poczęstunek. Miło spędzili czas ze sobą na rozmowach przy wspólnej kawie lub herbacie i ciasteczku. Tegoroczny program artystyczny przygotowali następujący nauczyciele: p. A. Chęciek, p. A. Borkowska, p. A. Jurkiewicz, p. A. Gruszecki,p. B. Kołodziej, p. M. Przybycień, p. M. Szerszeń, p. A. Nalepa – Proszowska, p. B. Strzyż, p. A. Żądło, p. A. Zachara – Kusek, p. A. Podlasek, p. E. Wąchadło, p. E. Gibek. Wszystkim pozostałym nauczycielom zaangażowanym w przebieg tej uroczystości należą się słowa wdzięczności, m.in. za przygotowanie poczęstunku: p. J.Parys, p. A. Borkowskiej, p. A. Sobolak, p. B. Strzyż, p. A. Skiba, p. H. Frodyma i p. E. Wąchadło, za obsługę gości: p. A. Skiba, p. E. Wąchadło i p. A. Podlasek, za dekorację stołów: p. J. Janiec i p. M. Reguła, za dekorację sali gimnastycznej – p. A. Jurkiewicz i p. M. Solarskiej – Cieśla,  za wyświetlenie filmu dla rodziców o szkole i wykonanie zdjęć – p. M. Król – Moździerz oraz wykonanie wystawy ” Sensoplastyka ” p. A. Jurkiewicz, p. A. Żądło, p. A. Zachara -Kusek i p. A. Podlasek. Organizatorami tegorocznej uroczystości były: p. E. Wąchadło, p. A. Skiba,  p. A. Sobolak i p. H. Frodyma. Rodzicom naszych uczniów należą się słowa uznania i szacunku za ich miłość i dobroć okazywaną na co dzień wobec swoich dzieci. Życzymy Wam dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego na dalsze lata życia !!!

 

Najnowsze wpisy

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content