Przejdź do treści
DZIEŃ MATKI I OJCA 2017
29 maja 2017

DZIEŃ MATKI I OJCA 2017

W dniu 26 maja 2017 r., dokładnie w dniu Święta wszystkich mam odbyły się w naszej szkole obchody tej jakże ważnej uroczystości. Nie zapomnieliśmy także o tatusiach, których święto przypada w dniu 23 czerwca b.r. Oczywiście świętowali dziś wszyscy rodzice. Na  początku tej imprezy p. dyrektor M. Biłas powitała zebranych gości.No Valid Folder Selected Najpierw wszyscy obejrzeli bogaty program artystyczny, przygotowany wspólnie przez wielu uczniów i nauczycieli. Wystawione zostało przedstawienie teatralne pt. ” Lampa Alladyna „. Wyrecytowano kilka wierszy okolicznościowych oraz odśpiewano kilka piosenek. Pojawiły się też barwne i pomysłowe tańce. Kolorowe stroje, piękna muzyka i talent naszych uczniów zachwycił wszystkich zebranych rodziców. Po części artystycznej mamy i tatusiowie udali się na prezentację filmu o naszej szkole i na wystawę prac uczniów do sali 15, a następnie na słodki poczęstunek. Miło spędzali czas ze sobą przy wspólnej kawie lub herbacie i ciasteczku. Tegoroczny program artystyczny przygotowali następujący nauczyciele: p. A. Chęciek, p. A. Borkowska, p. A. Jurkiewicz, p. A. Gruszecki, p. B. Strzyż, p. A. Żądło, p. A. Zachara – Kusek, p. E. Wąchadło, p. M. Szerszeń, p. A. Nalepa – Proszowska, p. D. Wadas, p. K. Lewtak, p. B.Kołodziej i p. M. Przybycień.Wszystkim pozostałym nauczycielom zaangażowanym w przebieg tej uroczystości należą się słowa wdzięczności, m.in. za przygotowanie poczęstunku: p. A. Skiba, p. E. Wąchadło, p. M. Szerszeń, p. B. Strzyż, p. J. Parys, p. A. Borkowskiej i p. M. Toczyńskiej, za dekorację stołów: p. J. Janiec i p. M. Reguła, za dekorację sali gimnastycznej – p. A. Jurkiewicz, i za wykonanie zdjęć –  p. A. Zachara – Kusek. Organizatorami tej imprezy były: p. E. Wąchadło, p. A. Skiba i p. A. Sobolak. Rodzicom zaś naszych uczniów należą się słowa uznania za ich miłość i dobroć okazywaną na co dzień wobec swoich dzieci. Życzymy Wam dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego !!!

Skip to content