Przejdź do treści
DZIEŃ MATKI I OJCA
5 czerwca 2013

DZIEŃ MATKI I OJCA

5 czerwca 2013r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień kochanych mam i tatusiów. Na wstępie tej uroczystości p.dyrektor M.Biłas powitała przybyłych gości i złożyła im serdeczne życzenia z racji ich święta.

No Valid Folder Selected

Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli wystawili dla rodziców przedstawienie pt. ” Świniopas”, wyrecytowali okolicznościowe wiersze, wyśpiewali specjalnie przygotowane na tę okazję piosenki i odtańczyli piękne tańce. Po skończonej części artystycznej zaproszeni rodzice obejrzeli wystawę prac plastycznych wykonanych przez naszych uczniów oraz prezentację multimedialną o Szkole Przysposabiającej do Pracy. Następnie udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez uczniów i nauczycieli. Wszystkim rodzicom dopisywał dobry nastrój, byli dumni z występu artystycznego i postępów swoich dzieci.To im należy się największy szacunek i wdzięczność za trud wychowania i opiekę. Koordynatorami tegorocznych obchodów Dnia Matki i Ojca były p. Elżbieta Wąchadło i p.A.Skiba.

 

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

19 lutego 2024

Walentynki
Walentynki

16 lutego 2024

Zabawa karnawałowa
Zabawa karnawałowa

16 lutego 2024

Skip to content