Przejdź do treści
DZIEŃ MATKI I OJCA 2 CZERWCA 2016 R.
6 czerwca 2016

DZIEŃ MATKI I OJCA 2 CZERWCA 2016 R.

Każdego roku w naszej szkole obchodzony jest uroczyście Dzień Matki i Ojca. Tak i w tym roku, tj. 2 czerwca 2016 r. zebrali się tłumnie rodzice naszych uczniów, by wspólnie poświętować. No Valid Folder Selected

Na początku uroczystości p. dyrektor M. Biłas powitała zebranych gości. Najpierw obejrzeli oni atrakcyjny program artystyczny, przygotowany przez uczniów i ich nauczycieli. Składał się on z : przedstawienia teatralnego na wesoło pt. ” Czerwony Kapturek „, pięknych wierszy i piosenek okolicznościowych oraz tańców. Następnie p. dyrektor wręczyła dyplomy uczestnikom i ich opiekunom tegorocznego konkursu plastycznego w ramach IX Akcji ” Pola Nadziei”. Po części artystycznej  mamy i tatusiowie udali się na słodki poczęstunek. Wszystkim towarzyszyła miła atmosfera, a spotkanie przy stole było okazją do wspólnych rozmów między rodzicami, a także rodzicami i nauczycielami. Koordynatorami tej uroczystości były: p.E. Wąchadło, p.A.Skiba i p. A. Sobolak. Wszystkim nauczycielom i uczniom zaangażowanym w jej przebieg należą się słowa wdzięczności. Rodzicom zaś kierujemy też słowa podziękowania za ich trud rodzicielstwa, miłości i cierpliwości wobec swoich pociech.

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kalendarz imprez
Kalendarz imprez

14 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content