Przejdź do treści
DZIEŃ GODNOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
27 maja 2014

DZIEŃ GODNOŚCI OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

W dniu 22 V 2014 r. w ZSS w Dębicy (naszej szkole) odbył się już kolejny raz Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

No Valid Folder Selected

Na wstępie p. dyrektor powitała wszystkich przybyłych gości i zaprosiła do obejrzenia występu artystycznego przygotowanego przez naszych uczniów. Głównym punktem programu było przedstawienie pt. „Kopciuszek”. Następnie wystąpili laureaci konkursów recytatorskich, zespoły taneczne i zespół wokalno -instrumentalny. Po zakończeniu programu artystycznego zebrało się jury w składzie: p. Monika Rojek – Kałek, p. Monika Garduła, p. Joanna Przeworska -Erazmus w celu rozstrzygnięcia Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ” Mój Piękny Ogród”:

Szkoła podstawowa:

I miejsce Hubert Stachnik – ZSS Dębica,

II miejsce Julia Mycek- ZSS Tarnobrzeg,

II miejsce Sylwia Wojtuła- ZSS Dębica

wyróżnienie – Mateusz Kontrabecki – ZSS Dębica.

Gimnazjum:

I miejsce Dawid Kliś- ZSS Dębica,

II miejsce Kamil Jurkowski- ZSS Dębica,

II miejsce Rafał Kostka- SOSW Brzozów,

wyróżnienie- Magdalena Rachwał- SOSW Brzozów.

Szkoła przysposabiająca:

I miejsce Grzegorz Sokół- SOSW Lubaczów,

II miejsce Mateusz Boroń – ZSS Dębica,

III miejsce Andrzej Kowalski- SOSW Lubaczów,

wyróżnienie- Grzegorz Nykiel – ZSS Dębica,

wyróżnienie- Robert Szacoń – SOSW Lubaczów.

Wszyscy zaproszeni goście oglądnęli galerię prac naszych uczniów wykonanych różnymi technikami plastycznymi i dekoratorskimi. W tym czasie wszystkie dzieci uczestniczyły w pikniku rekreacyjnym w naszym ogrodzie. Wśród licznych atrakcji były zawody sportowe i konkursy plastyczne. Sił do rywalizacji i do zabawy dostarczały przysmaki z grilla, słodycze, pyszne ciasta, owoce i napoje. Wielką radość sprawiła dzieciom kapela „Solidarny Senior”, która charytatywnie każdego roku gości i śpiewa w naszej szkole. Zarówno pogoda jak i nastroje sprzyjały dobrej zabawie. Była ona udana także dzięki dobroczynności naszych sponsorów, którym w tym miejscu chcemy podziękować.

SPONSORZY:

Krystyna Jaskowska – Igloocar

Jacek Gil – Wodociągi Dębickie

Pexpol

Tabor

Kograko

Darko

piekarnia p. Szymaszek

Zakłady Mięsne Szynk- Pol

Firma Taurus Pilzno – p. Jarosz

Zakłady Mięsne p. Drąg – Góra Motyczna

Zakłady Mięsne Miraż w Nagawczynie

Firma Rojan – p. Małgorzata Cebula – Latoszyn

Zakłady Cukiernicze – p. Stanisław Wyszyński – Podgrodzie

Cukiernia Wiktor.

Skip to content