Przejdź do treści
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2016 R.
18 października 2016

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2016 R.

„Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez ustanku zdobywa ten może być nauczycielem innych.” Konfucjusz W dniu 13 października odbyła się w naszej szkole uroczystość związana z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. No Valid Folder Selected

Swoją obecnością zaszczycili nas: Przewodniczący Rady Powiatu – pan Mateusz Smoła oraz Radny Powiatu Dębickiego – pan Roman Ciszek, Dyrektor Wydziału Edukacji – pani Anna Wilczyńska. W części oficjalnej głos zabrali nasi goście. Składając pracownikom szkoły życzenia, wyrazili duże uznanie dla ich wyjątkowej i wymagającej pracy. Podczas spotkania pani dyrektor Marta Biłas wręczyła wyróżnionym nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi Nagrody Dyrektora ZSS w Dębicy. Dziękując za wysiłek wkładany w wychowanie oraz kształcenie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością, życzyła wszystkim wielu sukcesów oraz satysfakcji z pracy. W części artystycznej wystąpili uczniowie naszej szkoły. Skecz, wiersze, piosenki i tańce wprowadziły uczestników uroczystości we wspaniały nastrój. Swoimi wrażeniami podzielili się podczas spotkania przy kawie i torcie. Dziękujemy Radzie Rodziców za słodki prezent. Słowa wdzięczności kierujemy w stronę osób zaangażowanych w przygotowanie DEN w naszej placówce.

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

25 września 2023

Wyrazy współczucia
Wyrazy współczucia

23 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Jadłospis
Jadłospis

5 września 2023

Skip to content