Przejdź do treści
DZIEŃ DZIECKA
3 czerwca 2014

DZIEŃ DZIECKA

Dnia 2 czerwca, w naszej szkole jak co roku świętowaliśmy Dzień Dziecka.

No Valid Folder Selected

Z tej okazji, od rana odbywały się zajęcia wychowawcze na terenie placówki. Uczniowie mieli okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Kopciuszek” w wykonaniu swoich koleżanek i kolegów – najlepszych aktorów w naszej szkole. Po przedstawieniu wszyscy uczniowie otrzymali słodycze oraz prezenty. Latawce dla wszystkich zostały ufundowane przez Firmę Oponiarską „Stomil” w Dębicy, dział Public Relation. Dziękujemy! Następnie uczniowie mogli skorzystać z zajęć dogoterapii. Dziękujemy pieskowi Grecie i jej Panu Januszowi Kupiec, za cierpliwość i radość, którą dali swoją obecnością w naszej szkole. Następnie odbył się konkurs plastyczny pt. „Moje marzenia”. W ciągu całego dnia, w jednej z sal szkolnych, odbywało się malowanie twarzy dla chętnych – wielu uczniów skorzystało z tej atrakcji. W tym dniu, został również wyświetlony Internetowy Spektakl TVP dla uczniów gimnazjum i szkoły przysposabiającej do pracy pt. „Na pełnym morzu”. Dla wszystkich uczniów przygotowano kiełbaski z grilla (mimo pogody niesprzyjającej grilowaniu). Po poczęstunku, odbyła się dyskoteka dla starszych uczniów. Młodsi mieli możliwość obejrzenia filmu animowanego pt. „Horton słyszy Ktosia”. Po dniu pełnym wrażeń, wszyscy w dobrych nastrojach wrócili do domów. Dziękujemy wszystkim nauczycielom za pomoc w przygotowaniu uroczystości. Organizatorzy

Skip to content