Przejdź do treści
DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2016
23 stycznia 2016

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2016

20 stycznia w naszej szkole odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. W części artystycznej uczniowie pięknie recytowali wiersze, śpiewali piosenki i zaprezentowali się w jasełkach. Później wszyscy goście zostali zaproszeni na wspólne kolędowanie i słodki poczęstunek. No Valid Folder Selected

Babcie i Dziadkowie pełni wzruszeń i radości opowiadali o swoich kochanych wnuczętach, którym byli ogromnie wdzięczni za zaproszenie i przygotowanie takiego wspaniałego spotkania. Uroczystość Dnia Babci i Dziadka została przygotowana pod okiem nauczycieli: p. E. Góreckiej, p. K. Lewtak, p. A. Nalepy-Proszowskiej, p. M. Hajduk, p. D. Wadas, p. B Kołodziej, p.M. Przybycień, p. M. Reguły, p. J.Janiec, p. M. Król-Moździerz, p. M.Szerszeń, p. A.Borkowskiej, p. B.Rubach i p. A. Gruszeckiego.

Najnowsze wpisy

Jadłospis Smaki Radości
Jadłospis Smaki Radości

30 października 2020

Komunikat  28.10.2020
Komunikat 28.10.2020

28 października 2020

Komunikat
Komunikat

24 października 2020

MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI
MARCINKOWE ROGALE POMOGĄ WOJTKOWI

20 października 2020

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

17 października 2020

Skip to content