Przejdź do treści
DEGUSTACJA WIELKANOCNA 2018
21 marca 2018

DEGUSTACJA WIELKANOCNA 2018

W dniu 21 marca 2018 roku odbyła się w naszej szkole Degustacja Potraw Wielkanocnych. Uroczystość rozpoczęła pani Karina Watoła przypominając uczniom symbolikę Świąt Wielkiej Nocy oraz składając życzenia. Nstępnie wszyscy usiedli do odświętnie nakrytych stołów.
W przygotowaniu tradycyjnych potraw brali udział uczniowie wraz z nauczycielami. Na stołach zagościły: barszcz biały z jajkiem i kiełbasą, różnego rodzaju sałatki, jajka faszerowane, babki, serniki, makowce i ciasteczka. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tej pięknej uroczystości.

No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

15 kwietnia 2024

BIERZMOWANIE
BIERZMOWANIE

11 kwietnia 2024

Jadłospis
Jadłospis

8 kwietnia 2024

Skip to content