Przejdź do treści
DEGUSTACJA WIELKANOCNA 2018
21 marca 2018

DEGUSTACJA WIELKANOCNA 2018

W dniu 21 marca 2018 roku odbyła się w naszej szkole Degustacja Potraw Wielkanocnych. Uroczystość rozpoczęła pani Karina Watoła przypominając uczniom symbolikę Świąt Wielkiej Nocy oraz składając życzenia. Nstępnie wszyscy usiedli do odświętnie nakrytych stołów.
W przygotowaniu tradycyjnych potraw brali udział uczniowie wraz z nauczycielami. Na stołach zagościły: barszcz biały z jajkiem i kiełbasą, różnego rodzaju sałatki, jajka faszerowane, babki, serniki, makowce i ciasteczka. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tej pięknej uroczystości.

No Valid Folder Selected

Najnowsze wpisy

Jadłospis
Jadłospis

27 stycznia 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA

23 stycznia 2023

Jadłospis
Jadłospis

23 stycznia 2023

Jasełka
Jasełka

13 stycznia 2023

Skip to content