Przejdź do treści
DEGUSTACJA POTRAW WIELKANOCNYCH 2015
1 kwietnia 2015

DEGUSTACJA POTRAW WIELKANOCNYCH 2015

W dniu 31 marca 2015 roku odbyła się w naszej szkole degustacja potraw wielkanocnych. Uczestniczyli w niej wszyscy uczniowie placówki. No Valid Folder Selected
Świętowanie rozpoczęła pani dyrektor, która złożyła zgromadzonym życzenia wielkanocne.Przy uroczyście nakrytym stole oraz samodzielnie przygotowanych dekoracjach dzieci i młodzież mieli okazję delektować się barszczem białym z jajkiem i kiełbasą, jajkami faszerowanymi oraz różnymi sałatkami. Na koniec swoje podniebienia osłodzili babkami, mazurkami, sernikami oraz makowcami. Wszystkie te potrawy przygotowane były przez uczniów pod okiem nauczycieli. Za organizację odpowiedzialne były panie: Marta Reguła i Joanna Janiec. Dziękujemy rodzicom oraz nauczycielom za włączenie się w organizację imprezy, a w sposób szczególny paniom: B. Rubach, A. Borkowskiej oraz M. Szerszeń.

 

 

 

 

 

 

 

Najnowsze wpisy

JADŁOSPIS 19.10-30.10
JADŁOSPIS 19.10-30.10

19 października 2020

Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2020

KOMUNIKAT
KOMUNIKAT

16 października 2020

Podziękowania dla Rady Rodziców
Podziękowania dla Rady Rodziców

16 października 2020

Kalendarz imprez
Kalendarz imprez

14 października 2020

Kategorie

Popularne tagi

Skip to content